Євробачення. Найкращі хіти за всю історію шоу.

Музичний стримінговый сервіс Deezer визначив десять найкращих хітів Євробачення за всю історію проведення шоу.

 Рейтинг найбільш популярних конкурсних композицій Міжнародного пісенного конкурсу Євробачення був складений на основі статистики прослуховування пісень.

На першій позиції в рейтингу – композиція Euphoria, що принесла перемогу шведській співачці Лорін, яка стала переможницею 57-го пісенного конкурсу в 2012 році.

Відео YouTube

Друге місце в рейтингу займає композиція співачки Емілі Де Форест Only Teardrops З цим хітом виконавиця принесла перемогу Данії в Євробаченні 2013.

Відео YouTube

Третє місце рейтингу найпопулярніших хітів Євробачення займає Кончіта Вурст зі своєю піснею Rise Like A Phoenix.

Відео YouTube

Четверту позицію займає фінська англомовна хард-рок-група Lordi з піснею Hard Rock Hallelujah, яка принесла перемогу Фінляндії в Євробаченні 2006.

Відео YouTube

Ірландсько-норвезький дует Secret Garden з композицією Nocturne розташувався на п'ятій позиції в рейтингу. Перемогу на конкурсі Євробачення музичний колектив здобув у 1995 році.

Відео YouTube

Композиція ірландського співака і композитора, єдиного дворазового переможця конкурсу пісні Євробачення Джонні Логана Hold Me Now 1987 року розташувалася на шостій позиції в рейтингу кращих пісень Міжнародного конкурсу.

Відео YouTube

На сьомій позиції – хіт групи Abba Waterloo, з яким вона виступала на конкурсі в 1974 році, представляючи Швецію

Відео YouTube

Співачка Олена Майер-Ландрут зі своєю піснею Satellite займає восьму позицію в рейтингу. Нагадаємо, артистка принесла перемогу Німеччини у 2010 році.

Відео YouTube

Композиція Ooh Aah... Just a Little Bit співачки Джини Джі, яка представляла Великобританію у конкурсі пісні в 1996 році, займає дев'яте місце в рейтингу.

Відео YouTube

Рейтинг десяти кращих хітів Євробачення замикає італійський співак Тото Кутуньо з композицією Insieme, з якої представляв свою країну на Євробаченні в 1990 році.

Відео YouTube

У рейтинг Deezer не увійшли такі популярні композиції Євробачення, як пісня норвезького співака і скрипаля білоруського походження Олександра Рибака Fairytale, яка не покидала перших рядків різних хіт-парадів в 2009 році і стала міжнародним хітом.

Відео YouTube


А також запальний хіт переможниці Євробачення 2004, української співачки Руслани Wild Dances, який приніс їй світову популярність.

Відео YouTube

Та хіт Євробачення 2007 Dancing Lasha Tumbai Verka Serduchka (Andriy Danylko). 

Відео YouTube

Крім того, варто відзначити знаменитий хіт Diva Дани Інтернешнел, що перемогла на Євробаченні 1998 року, який став найуспішнішою піснею в кар'єрі співачки.

Відео YouTube

У 2016 році українська співачка Джамала перемогла у пісенному конкурсі Євробачення, фінал якого відбувся в столиці Швеції Стокгольмі 14 травня.

Відео YouTube

Євробачення 2017 буде шістдесят другим щорічним конкурсом. Він проходитиме в Україні у місті Києві, після перемоги Джамали з піснею «1944»  вдруге після 2005 року. Станом на 31 жовтня 2016 року погодилось брати участь у конкурсі 43 країни.

 

Більше: http://nv.ua/ukr/style/evrovision_2016/jevrobachennja-najkrashchi-hiti-za-vsju-istoriju-shou-50262.html

 Підготувала Аліна Острова Острова, зав. відділу мистецтв ДБУ для юнацтва

Comments