Презентація творчості

Друзі! Державна бібліотека України для юнацтва підтримує ініціативи творчої молоді.

Якщо ви хочете організувати презентацію своїх картин чи провести літературний вечір, але не знаєте де і як це зробити, тоді звертайтеся до працівників  Державної бібліотеки України для юнацтва за тел.: 
257-86-27 

Важливою умовою з метою самоствердження та творчого зросту художника є експозиційне приміщення. Молодий майстер може показати свої роботи, отримати відгуки глядачів і професійних художників, а також його творчість популяризується через веб-сайт Бібліотеки. 
Наша Бібліотека, можливо, стане стартом для багатьох молодих художників у світ великого мистецтва і високого творчого натхнення.

Так, у виставковій залі Державної бібліотеки України для юнацтва, 
в рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості»відбуваються художні виставки відомих сучасних художників і початківців, що спонукають молодь до самореалізації та творчості. Це:
  • прекрасний засіб розкриття художніх здібностей та обдарувань особистості;
  • шлях до самовдосконалення та підвищення свого духовного потенціалу;
  • можливість знайти однодумців і нових друзів;
  • унікальна можливість стати відомим в Україні, в країнах ближнього і дальнього зарубіжжжя та у світі, інформації у ЗМІ, на сайтах Інтернету;
  • цікаве та захоплююче дозвілля.
напишіть на е-мейл lib4uth@gmail.com (коротко про себе та свою творчість) 

"Подих Китаю" - фотовиставка Георгія Саприкіна

опубліковано 7 серп. 2019 р., 05:48 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 7 серп. 2019 р., 07:02 ]

#Рік_Китаю_в_Україні
В рамках проекту "Арт-кемп або творчий розвиток особистості" виставкова зала з нагоди оголошеного Року Китаю в Україні, представляє першу персональну фотовиставку директора Державної бібліотеки України для юнацтва Георгія Саприкіна, завзятого мандрівника , який 6 разів відвідував Китай та мав чудову нагоду доторкнутися до його дивовижного та незвичного світу.

40 авторських світлин розповідають про заповідні місця Піднебесної, її пам`ятки та сучасне життя, традиції та мистецтво.

Країна контрастів і парадоксів викликає різні емоції, але нікого не залишає байдужим. Фотовиставка - це можливість зробити маленьку подорож в Піднебесся, ознайомитися з давньою культурою і, звичайно, відпочити душею!

Експозиція буде відкрита для огляду з 2 по 20 вересня 2019 року.

Відкриття відбудеться 6 вересня о 16 годині.

У програмі:

- Зустріч з автором виставки

- Слайд – шоу « Чим мене здивував Китай »: про національні риси характеру, національний одяг, взуття, національну зачіску, бойові мистецтва, ікебану, чайну церемонію тощо.

- Вікторина «Чи правда, що в Китаї?”

- Чайна церемонія з Дмитром Мазуренком, країнознавцем, мандрівником

Координатор події : Аліна Острова, завідувачка відділу мистецтв +38(044)257-86-27

Творче натхнення Юлії Цибулько

опубліковано 8 лип. 2019 р., 02:43 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 11 лип. 2019 р., 03:12 ]

Юлія Цибулько
 запрошує на свою  персональну виставку «Творче натхнення».
Де: Державна бібліотека України для юнацтва, просп. Перемоги, 60, ст. метро «Шулявська». http://www.4uth.gov.ua/
Коли: 1 липня – 31 липня, з 10 до 18:00, робочі дні – понеділок-п’ятниця.
 
 Про автора:
Народилася Юлія в Ізяславі, закінчила Вижницький коледж прикладного мистецтва та Чернівецький національний університет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва.
Юлія представила в нашій бібліотеці експозицію своїх робіт «Творче натхнення», яка складається з 33 полотен.
Переважна більшість творів Юлії присвячені українській тематиці. Вони відрізняються життєрадісними барвами, дарують тепло яскравих кольорів, передаючи ніжність світу живої природи. Серед творів юної мисткині чудові краєвиди і натюрморти, портрети. Художниця шукає творчу техніку, але полюбляє малювати аквареллю, олійними фарбами з мастехіном.
Щиро віримо, наша бібліотека надихне Юлію на творення справжнього мистецтва, як вона стала стартом для багатьох молодих митців. 

Документ Google

Переглянути фотоальбом з презентації

Олег Андрос. Світла й темна сторона Єви.

опубліковано 10 черв. 2019 р., 00:32 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 12 черв. 2019 р., 01:57 ]

Олег Андрос Oleg Andros запрошує на свою другу персональну фотовиставку «Світла й темна сторони Єви» в рамках проекту "Арт-кемп або творчий розвиток особистості".
Де: Державна бібліотека України для юнацтва, просп. Голосіївський, 122, ст. метро «Виставковий центр». http://www.4uth.gov.ua/
Коли: 7 червня – 31 липня, з 10 до 18:00, робочі дні – понеділок-п’ятниця.
Вхід вільний.
Для контактів: 0975027551 (Олег).

Ідея виставки - передати Людину в усіх її емоційних станах. Візуально простір виставки розділений на світлу й темну частини, що символізує палітру почуттів на знімках.
Єва - тому що представлені передусім жіночі портрети, подекуди доповнені образами Котів і Природи.

Про автора
Андрос Олег Євгенійович народився 8.12.1985 р. у м. Києві. За освітою політолог, викладач філософських дисциплін, науковий ступінь – кандидат політичних наук. Співзасновник громадської організації «Спілка вільних журналістів СВЖ "Природа над усе"» та проекту «Арт-Кіт» Котомістечко - Простір Любові. Член НМПУ - Незалежна медіа-профспілка України. Учасник АТО на сході України (2015 р., на посаді офіцера прес-служби бригади). Працює у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління.
Покликання – природоохорона, музика, письменницька діяльність. Автор та співавтор двох художніх книг («Територія Духу» – з Angelina Yar, «Тут побували люди») та однієї наукової монографії («Екологістські рухи в сучасному політичному процесі»). У 2011 створив музичний проект AndrosLand, виконує пісні та інструментальні твори, жанр яких – new age, dream trance, акустичний рок.
Фото захоплювався з дитинства, в роки аспірантури почав освоювати професійну фототехніку. Перша фотовиставка, у якій узяв участь – «Земля тривоги нашої» (2006) в Українському домі на природоохоронну тематику, друга – «Арт-Кіт» (2018 р.) у ДБУ для юнацтва; перша персональна виставка, під назвою «Котики і Люди», відбулася також у ДБУ для юнацтва у 2018р.

Подяка художникам і фотохудожникам Serega Rozov, Анатолію Ломовському, Ганні Рибальченко і Олені Менжул за натхнення й технічну підтримку; Максиму Артеменку за візаж і обробку частини фото; Ользі Мільковій за обробку одного з фото; пухнастим персонажам – Зоокотам і головним героїням – Тетяні Жушман, Ганні Нужній, Дар’ї Воронковій, Надії Кожар, Марині Новіковій, Тетяні Кабанець, Анастасії Салміній, Ірині Клименко, Ксенії Цивірко, Марії Полтораченко, Велеславі Легошиній, Есмі Мяусі, Ясі Михайловій, Ксенії Ліньовій, Наталі Бардіній.

Instagram instagram.com/snovydaphoto
Фотопроект «Сновида» на ФБ Сновида - фотопроект Олега Андроса
Літературна творчість Oleg Andros. Books
AndrosLand Gurt http://androsland.in.ua

Фестиваль муркотяче дитинство

опубліковано 30 трав. 2019 р., 06:26 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 30 трав. 2019 р., 06:30 ]

Запрошуємо 7 червня 2019 року з
10:30 до 16:00 відвідати Фестиваль муркотяче дитинство, що проходитеме в Державній бібліотеці України для юнацтва з нагоди Дня захисту дітей. Запрошуємо малечу та їх батьків на другий арт-фестиваль на підтримку соціально-екологічного комплексу Котомістечко - Простір Любові (Київський зоопарк) «Муркотяче дитинство».

Організатори – Творческая мастерская "Белый кот", ГО «Спілка вільних журналістів СВЖ "Природа над усе", Державна бібліотека України для юнацтва; за сприяння Міжгалузевого координаційного центру з екологічної освіти для сталого розвитку Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління.

У програмі фестивалю:
- малювання (фарбами, олівцями, крейдами на асфальті) – упродовж дня просто неба на подвір’ї бібліотеки;
- hand-made від Наталья Бардина і Melena Dark (ліпка з глини (швидковисихаючої) та виготовлення аксесуарів для домашніх улюбленців) – упродовж дня просто неба на подвір’ї бібліотеки;
- фотозона від Kateryna Kessariiska і Сновида - фотопроект Олега Андроса (упродовж дня у холі відділу мистецтв);
- фуд-зона – чаї від Карпатські Полонини, випічка від Olga Smolkova та інших меценатів (упродовж дня у холі відділу мистецтв);
- аніматори (волонтери Котомістечка Ліньова Ксенія та друзі) в костюмах котиків;
- шоу мильних бульбашок;
- група музикантів (живе виконання) - Andjey Pozdin (учасник ER JAZZ Andjey Pozdin Project), Oleg Andros та друзі;
- майстер-клас з апсайклінгу (арт-переробки) речей, виготовлення нашивок від ReSew - Швейний Кооператив;
- літературна вікторина від Бібліотеки;
- розіграш сертифікатів.

З нагоди свята Бібліотека надає можливість стати її користувачем безкоштовно!

Вхід вільний.
Місце проведення: Державна бібліотека України для юнацтва.
Адреса: проспект Голосіївський, 122.

Про проект Котомістечко - Простір Любові (Зоокоти):
https://www.nature-first.info/uk/2018/05/16/kotomistechko-i-proekt-artkit/

Живопис голкою Ніни Гончарук

опубліковано 26 квіт. 2019 р., 07:19 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 2 трав. 2019 р., 03:45 ]

3 травня о 10:00 у виставковій залі Державної бібліотеки України для юнацтва в рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості» відбудеться презентація вишитих картин «Ця квітка ясна Україною зветься» "Золотої голки України", заслуженного майстра народної творчості України, лауреата обласної Шевченківської премії, премії імені Богдана Хмельницького Ніни Іванівни Гончарук.

Обдарована майстриня по праву носить звання «Золота голка України», у березні 2018 року за велику кількість картин,виконаних у техніці багатошарової об’ємної вишивки отримала високу нагороду Національного реєстру "Рекордів України". Її мистецькі роботи знаходяться у приватних колекціях багатьох країн світу.
Авторка вишитих картин родом з Хмельниччини. За фахом - економіст. Проте любить вишивати з самого малечку. «Вперше взяла до рук голку ще у три рочки, наслідуючи маму» – розповідає майстриня. Серйозні картини почала створювати у 90 роки ХХ століття.
Ніна Іванівна Гончарук віднайшла свою техніку вишивання — так звану тришарову об’ємну вишивку — такий собі своєрідний 3D-ефект, що додає картинам більшої реалістичності.
На сьогоднішній день виконано понад 230 різножанрових робіт, кожна з яких створена з глибокою любов`ю до України, її неперевершеної природи, видатних постатей. Вражає цикл робіт «Шевченкіана у вишитих полотнах».
Ця виставка – 262-а у списку майстрині,80– персональна, ювілейна.

Познайомитись з унікальними роботами авторки можна у період з 3 по 30 травня 2019 року.
Вхід вільний!

Сторінка Ніни Гончарук у Фейсбуці:
ХМЕЛЬНИЧАНКА НІНА ГОНЧАРУК ВИШИВАЄ У ФОРМАТІ 3D, ЯКИЙ ЗАПАТЕНТУВАЛА:
https://www.umoloda.kiev.ua/number/3267/188/120044/

«Шевченкіана у вишитих полотнах» художниці-майстрині Ніни Гончарук:
https://www.spravy.org.ua/news/view/1356-%C2%ABSHevchenk%D1%96ana-u-vishitih-polotnah%C2%BB-hudozhnits%D1%96-maystrin%D1%96-N%D1%96ni-Goncharuk

TVій Гість# Нііна Гончарук, золота голка України:
https://www.youtube.com/watch?v=bRWlFnEph_c

Живопис голкою: майстриня створила унікальну технологію вишивки:
https://ukr.segodnya.ua/regions/lvov/zhivopis-igolkoy-masterica-sozdala-unikalnuyu-tehnologiyu-vyshivki-1120500.html

Вишивка у форматі 3D (Відео):
https://khmelnytsky.com.ua/ua/fullnews/161107?page=17

Творча мозаїка.

опубліковано 27 бер. 2019 р., 04:28 Державна бібліотека України для юнацтва

Виставка творчих робіт  членів громадської організації

"Об'єднання інвалідів "Джерело натхнення" у рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості»

(З.04 по 30.04. 2019).

 

Серед людей з обмеженими можливостями є талановиті, обдаровані, самобутні, просто здібні особистості. Обмежені в дечому фізично, вони щирі та світлі в своїх помислах і діяннях. Це ще раз підтвердить чергова  виставка їх робіт. Серед представлених: в'язані вироби, малюнки, предмети декоративно- ужиткового мистецтва, які випромінюють вкладені в них ніжність, доброту, любов, життєдайну енергію.

    Ця експозиція - нагадування кожному з нас про те, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, що вони є частиною нашої громади.  Їм потрібно відчувати нашу підтримку.

Презентація виставки відбудеться 15 квітня о 12:00.

    Тож, знайдіть можливість відвідати виставку, поділитися враженнями від побаченного та підтримати наших учасників добрим словом!

Виставка конкурсних плакатів "Я - Україна!"

опубліковано 19 бер. 2019 р., 10:13 Державна бібліотека України для юнацтва

5 березня у Києві відкрилася виставка дитячого плакату.

З усієї України надійшло 918 конкурсних робіт від учасників віком від 6 до 19 років.
30 найкращих робіт лауреатів Всеукраїнського конкурсу плаката «Я-Україна!» представлені у Державній бібліотеці України для юнацтва.

Конкурс організовано з метою сприяння розвитку дитячої творчості та активізації потенціалу дітей, а також формування національно-патріотичної свідомості молоді. Пріоритетним завданням Конкурсу 2019 року є активна робота з поширення інформації що до змін у Конституції України в частині закріплення курсу на членство в НАТО та підняття рівня позитивного сприйняття Північноатлантичного альянсу.

Організатори виставки:
ГО "Волонтерський рух "Батальйон Сітка"
за підтримки Державної бібліотеки України для юнацтва
Виставка триватиме до 31 березня 2019 року.

Усі ми художники свого життя.

опубліковано 13 бер. 2019 р., 04:21 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 17 бер. 2019 р., 14:49 ]

15 березня о 10:20 у рамках загальнобібліотечної програми Тижня філософії життя у відділі мистецтв відбудеться тематична зустріч – інтерв’ю з Тамарою Василівною Степаненко -  автором  ідеї створення  Рушника національної єдності, керівником художньої майстерні «Український сувенір».

21 січня 2019 року у дзвіниці Успенського собору Національного Києво-Печерського заповідника було презентовано Рушник національної єдності довжиною 9 метрів, який має дуже потужне художнє наповнення.

Автором візерунку, за яким він створювався, є заслужена художниця України Олександра Теліженко з Черкас. Він у процесі був доповнений ідеями інших учасників - жителів із різних регіонів.

    Саме з Лаври  розпочалася культурно-мистецька та соціально-політична акція “Рушник національної єдності — соборна Україна” з нагоди  100-річчя Акту Злуки, який вже об'їхав всю країну.

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2623921-rusnik-nacionalnoi-ednosti-virusae-u-tur-z-nagodi-100ricca-sobornosti-ukraini.html


      Над його створенням працювали більше двох тисяч осіб - науковців, етнографів, фольклористів, вишивальників, дизайнерів - упродовж 2007-2008 років. Зокрема, участь у створенні цього оберега взяли понад 1300 вишивальниць з усіх регіонів України та діаспор США, Канади, Італії, Німеччини, Польщі та Румунії. Зокрема, в Луганську до вишивання долучилися 120 людей - найбільше з усієї території України, а в Донецьку - більше сорока вишивальниць.

     «У Рушнику закодовано минуле, сьогодення і майбуття України.

 Минуле – це Трипільська культура, Київська Русь, Козаччина. Сьогодення – Дерево життя, на якому 27 неповторних квіточок, що символізують адміністративно-територіальний поділ України. Майбуття – наш Герб, наші зорі» - Тамара Степаненко.

     Тамара Степаненко вишивкою займається більше 50 років.

    Родом дизайнерка з Кіровоградської області. Майстерності вишивки її вчили мама і бабуся. У Києві в серпні 1989 року відкрила власну майстерню "Український сувенір".Відродження козацької культури

опубліковано 27 лют. 2019 р., 07:05 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 27 лют. 2019 р., 07:07 ]

Державна бібліотека України для юнацтва
01.03.2019  о   10:00  запрошує  на  зустріч з 
Найдою Русланом Анатолійовичем  -
українським скульптором та письменником.
Вивчення прадавніх цивілізацій привело Руслана в Америку, де разом зі своєю дружиною Лесею   Гончар вони багато подорожували Месоамерикою, вивчаючи культури майя, ацтеків та інків.
 
Мав численні виставки скульптури і графіки на тому континенті та у Європі. 
Близько десяти років   подружжя працювало в місті Балтиморі (США), де створили власний бізнес з реставрації історичних будинків.
    Саме там були написані «Казки портового міста» та роман «Балта–Бруклін–Балтимор» про реалії іммігрантського буття. Повість «Редут» про будні на зимових барикадах Євромайдану, «Козацький роман» і кулінарний бестселер «Козацька кухня» які вийшли у видавництві «Ярославів Вал» впродовж останніх п'яти років.
     Руслан Найда ілюструє книжки, створює героїчну скульптуру українського степу зі сталі, а також козакує. Самовіддано, разом з однодумцями, працює над розвитком козацьких поселень на Подніпров'ї.
                Зустріч відбудеться у відділі періодичних видань                                                    

Василь Легкий: Подорожній щоденник

опубліковано 28 січ. 2019 р., 00:02 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 28 січ. 2019 р., 00:13 ]

Запрошуємо Вас  з 5 лютого по 28 лютого 2019 року відвідати  виставку творів малярства та графіки  Василя Легкого «Подорожній щоденник» в рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості»!

 

 Легкий Василь Юрійович – художник-графік

    Народився 29 квітня 1981 року у м. Києві. Навчався у київській художній школі №9.

     У 1998 р. розпочав навчання на Видавничо-поліграфічному факультеті Київського політехнічного інституту.

    2006 року  отримав диплом і спеціальність художника – графіка. Працював дизайнером у будівельній фірмі, головним художнім редактором у видавничому домі «Києво-Могилянська академія».

     Багато мандрував, їздив у творчі відрядження до Італії,Чехії, Польщі та Німеччини, робив замальовки у Болгарії та країнах СНД.

  Нині він  майстер-викладач літографської майстерні Національної  Академії Образотворчого мистецтва і Архітектуриживе у смт. Борова (Мотовилівка) Київської області Фастівського р-ну,  виконує приватні замовлення: робить театральні маски, малює портрети, різьбить по дереву тощо.

     Митець працює у різноманітних жанрах художньої творчості: скульптура, олійний живопис, акварель, графіка (зокрема літографія).

    Роботи Василя Легкого були представлені на всеукраїнських та персональних виставках у Києві, Фастові, Чернігові та інших містах України.

    Його живопис сповнений сонячного світла, що мережить поміж зеленого листя, відбивається від блакитних озер, грає на банях церков; зберігає тонкі нюанси кольору, побачені і збережені художником в моменти творчого злету і натхнення.

    Сайт Василя Легкого; http://legkiy_vasiliy.arts.in.ua/gallery/

    Сторінка у Фейсбук; https://www.facebook.com/profile.php?id=100007726005972

    Відкриття виставки відбудеться 8 лютого о 17.00.

   Координатор: Аліна Острова, завідувачка відділу мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва;

Конт.тел.; 257-8627

 Ласкаво просимо до Виставкової зали Бібліотеки!

1-10 of 48