Презентація творчості

Друзі! Державна бібліотека України для юнацтва підтримує ініціативи творчої молоді.

Якщо ви хочете організувати презентацію своїх картин чи провести літературний вечір, але не знаєте де і як це зробити, тоді звертайтеся до працівників  Державної бібліотеки України для юнацтва за тел.: 
257-86-27 

Важливою умовою з метою самоствердження та творчого зросту художника є експозиційне приміщення. Молодий майстер може показати свої роботи, отримати відгуки глядачів і професійних художників, а також його творчість популяризується через веб-сайт Бібліотеки. 
Наша Бібліотека, можливо, стане стартом для багатьох молодих художників у світ великого мистецтва і високого творчого натхнення.

Так, у виставковій залі Державної бібліотеки України для юнацтва, 
в рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості»відбуваються художні виставки відомих сучасних художників і початківців, що спонукають молодь до самореалізації та творчості. Це:
  • прекрасний засіб розкриття художніх здібностей та обдарувань особистості;
  • шлях до самовдосконалення та підвищення свого духовного потенціалу;
  • можливість знайти однодумців і нових друзів;
  • унікальна можливість стати відомим в Україні, в країнах ближнього і дальнього зарубіжжжя та у світі, інформації у ЗМІ, на сайтах Інтернету;
  • цікаве та захоплююче дозвілля.
напишіть на е-мейл lib4uth@gmail.com (коротко про себе та свою творчість) 

Живопис голкою Ніни Гончарук

опубліковано 26 квіт. 2019 р., 07:19 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 2 трав. 2019 р., 03:45 ]

3 травня о 10:00 у виставковій залі Державної бібліотеки України для юнацтва в рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості» відбудеться презентація вишитих картин «Ця квітка ясна Україною зветься» "Золотої голки України", заслуженного майстра народної творчості України, лауреата обласної Шевченківської премії, премії імені Богдана Хмельницького Ніни Іванівни Гончарук.

Обдарована майстриня по праву носить звання «Золота голка України», у березні 2018 року за велику кількість картин,виконаних у техніці багатошарової об’ємної вишивки отримала високу нагороду Національного реєстру "Рекордів України". Її мистецькі роботи знаходяться у приватних колекціях багатьох країн світу.
Авторка вишитих картин родом з Хмельниччини. За фахом - економіст. Проте любить вишивати з самого малечку. «Вперше взяла до рук голку ще у три рочки, наслідуючи маму» – розповідає майстриня. Серйозні картини почала створювати у 90 роки ХХ століття.
Ніна Іванівна Гончарук віднайшла свою техніку вишивання — так звану тришарову об’ємну вишивку — такий собі своєрідний 3D-ефект, що додає картинам більшої реалістичності.
На сьогоднішній день виконано понад 230 різножанрових робіт, кожна з яких створена з глибокою любов`ю до України, її неперевершеної природи, видатних постатей. Вражає цикл робіт «Шевченкіана у вишитих полотнах».
Ця виставка – 262-а у списку майстрині,80– персональна, ювілейна.

Познайомитись з унікальними роботами авторки можна у період з 3 по 30 травня 2019 року.
Вхід вільний!

Сторінка Ніни Гончарук у Фейсбуці:
ХМЕЛЬНИЧАНКА НІНА ГОНЧАРУК ВИШИВАЄ У ФОРМАТІ 3D, ЯКИЙ ЗАПАТЕНТУВАЛА:
https://www.umoloda.kiev.ua/number/3267/188/120044/

«Шевченкіана у вишитих полотнах» художниці-майстрині Ніни Гончарук:
https://www.spravy.org.ua/news/view/1356-%C2%ABSHevchenk%D1%96ana-u-vishitih-polotnah%C2%BB-hudozhnits%D1%96-maystrin%D1%96-N%D1%96ni-Goncharuk

TVій Гість# Нііна Гончарук, золота голка України:
https://www.youtube.com/watch?v=bRWlFnEph_c

Живопис голкою: майстриня створила унікальну технологію вишивки:
https://ukr.segodnya.ua/regions/lvov/zhivopis-igolkoy-masterica-sozdala-unikalnuyu-tehnologiyu-vyshivki-1120500.html

Вишивка у форматі 3D (Відео):
https://khmelnytsky.com.ua/ua/fullnews/161107?page=17

Творча мозаїка.

опубліковано 27 бер. 2019 р., 04:28 Державна бібліотека України для юнацтва

Виставка творчих робіт  членів громадської організації

"Об'єднання інвалідів "Джерело натхнення" у рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості»

(З.04 по 30.04. 2019).

 

Серед людей з обмеженими можливостями є талановиті, обдаровані, самобутні, просто здібні особистості. Обмежені в дечому фізично, вони щирі та світлі в своїх помислах і діяннях. Це ще раз підтвердить чергова  виставка їх робіт. Серед представлених: в'язані вироби, малюнки, предмети декоративно- ужиткового мистецтва, які випромінюють вкладені в них ніжність, доброту, любов, життєдайну енергію.

    Ця експозиція - нагадування кожному з нас про те, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, що вони є частиною нашої громади.  Їм потрібно відчувати нашу підтримку.

Презентація виставки відбудеться 15 квітня о 12:00.

    Тож, знайдіть можливість відвідати виставку, поділитися враженнями від побаченного та підтримати наших учасників добрим словом!

Виставка конкурсних плакатів "Я - Україна!"

опубліковано 19 бер. 2019 р., 10:13 Державна бібліотека України для юнацтва

5 березня у Києві відкрилася виставка дитячого плакату.

З усієї України надійшло 918 конкурсних робіт від учасників віком від 6 до 19 років.
30 найкращих робіт лауреатів Всеукраїнського конкурсу плаката «Я-Україна!» представлені у Державній бібліотеці України для юнацтва.

Конкурс організовано з метою сприяння розвитку дитячої творчості та активізації потенціалу дітей, а також формування національно-патріотичної свідомості молоді. Пріоритетним завданням Конкурсу 2019 року є активна робота з поширення інформації що до змін у Конституції України в частині закріплення курсу на членство в НАТО та підняття рівня позитивного сприйняття Північноатлантичного альянсу.

Організатори виставки:
ГО "Волонтерський рух "Батальйон Сітка"
за підтримки Державної бібліотеки України для юнацтва
Виставка триватиме до 31 березня 2019 року.

Усі ми художники свого життя.

опубліковано 13 бер. 2019 р., 04:21 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 17 бер. 2019 р., 14:49 ]

15 березня о 10:20 у рамках загальнобібліотечної програми Тижня філософії життя у відділі мистецтв відбудеться тематична зустріч – інтерв’ю з Тамарою Василівною Степаненко -  автором  ідеї створення  Рушника національної єдності, керівником художньої майстерні «Український сувенір».

21 січня 2019 року у дзвіниці Успенського собору Національного Києво-Печерського заповідника було презентовано Рушник національної єдності довжиною 9 метрів, який має дуже потужне художнє наповнення.

Автором візерунку, за яким він створювався, є заслужена художниця України Олександра Теліженко з Черкас. Він у процесі був доповнений ідеями інших учасників - жителів із різних регіонів.

    Саме з Лаври  розпочалася культурно-мистецька та соціально-політична акція “Рушник національної єдності — соборна Україна” з нагоди  100-річчя Акту Злуки, який вже об'їхав всю країну.

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2623921-rusnik-nacionalnoi-ednosti-virusae-u-tur-z-nagodi-100ricca-sobornosti-ukraini.html


      Над його створенням працювали більше двох тисяч осіб - науковців, етнографів, фольклористів, вишивальників, дизайнерів - упродовж 2007-2008 років. Зокрема, участь у створенні цього оберега взяли понад 1300 вишивальниць з усіх регіонів України та діаспор США, Канади, Італії, Німеччини, Польщі та Румунії. Зокрема, в Луганську до вишивання долучилися 120 людей - найбільше з усієї території України, а в Донецьку - більше сорока вишивальниць.

     «У Рушнику закодовано минуле, сьогодення і майбуття України.

 Минуле – це Трипільська культура, Київська Русь, Козаччина. Сьогодення – Дерево життя, на якому 27 неповторних квіточок, що символізують адміністративно-територіальний поділ України. Майбуття – наш Герб, наші зорі» - Тамара Степаненко.

     Тамара Степаненко вишивкою займається більше 50 років.

    Родом дизайнерка з Кіровоградської області. Майстерності вишивки її вчили мама і бабуся. У Києві в серпні 1989 року відкрила власну майстерню "Український сувенір".Відродження козацької культури

опубліковано 27 лют. 2019 р., 07:05 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 27 лют. 2019 р., 07:07 ]

Державна бібліотека України для юнацтва
01.03.2019  о   10:00  запрошує  на  зустріч з 
Найдою Русланом Анатолійовичем  -
українським скульптором та письменником.
Вивчення прадавніх цивілізацій привело Руслана в Америку, де разом зі своєю дружиною Лесею   Гончар вони багато подорожували Месоамерикою, вивчаючи культури майя, ацтеків та інків.
 
Мав численні виставки скульптури і графіки на тому континенті та у Європі. 
Близько десяти років   подружжя працювало в місті Балтиморі (США), де створили власний бізнес з реставрації історичних будинків.
    Саме там були написані «Казки портового міста» та роман «Балта–Бруклін–Балтимор» про реалії іммігрантського буття. Повість «Редут» про будні на зимових барикадах Євромайдану, «Козацький роман» і кулінарний бестселер «Козацька кухня» які вийшли у видавництві «Ярославів Вал» впродовж останніх п'яти років.
     Руслан Найда ілюструє книжки, створює героїчну скульптуру українського степу зі сталі, а також козакує. Самовіддано, разом з однодумцями, працює над розвитком козацьких поселень на Подніпров'ї.
                Зустріч відбудеться у відділі періодичних видань                                                    

Василь Легкий: Подорожній щоденник

опубліковано 28 січ. 2019 р., 00:02 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 28 січ. 2019 р., 00:13 ]

Запрошуємо Вас  з 5 лютого по 28 лютого 2019 року відвідати  виставку творів малярства та графіки  Василя Легкого «Подорожній щоденник» в рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості»!

 

 Легкий Василь Юрійович – художник-графік

    Народився 29 квітня 1981 року у м. Києві. Навчався у київській художній школі №9.

     У 1998 р. розпочав навчання на Видавничо-поліграфічному факультеті Київського політехнічного інституту.

    2006 року  отримав диплом і спеціальність художника – графіка. Працював дизайнером у будівельній фірмі, головним художнім редактором у видавничому домі «Києво-Могилянська академія».

     Багато мандрував, їздив у творчі відрядження до Італії,Чехії, Польщі та Німеччини, робив замальовки у Болгарії та країнах СНД.

  Нині він  майстер-викладач літографської майстерні Національної  Академії Образотворчого мистецтва і Архітектуриживе у смт. Борова (Мотовилівка) Київської області Фастівського р-ну,  виконує приватні замовлення: робить театральні маски, малює портрети, різьбить по дереву тощо.

     Митець працює у різноманітних жанрах художньої творчості: скульптура, олійний живопис, акварель, графіка (зокрема літографія).

    Роботи Василя Легкого були представлені на всеукраїнських та персональних виставках у Києві, Фастові, Чернігові та інших містах України.

    Його живопис сповнений сонячного світла, що мережить поміж зеленого листя, відбивається від блакитних озер, грає на банях церков; зберігає тонкі нюанси кольору, побачені і збережені художником в моменти творчого злету і натхнення.

    Сайт Василя Легкого; http://legkiy_vasiliy.arts.in.ua/gallery/

    Сторінка у Фейсбук; https://www.facebook.com/profile.php?id=100007726005972

    Відкриття виставки відбудеться 8 лютого о 17.00.

   Координатор: Аліна Острова, завідувачка відділу мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва;

Конт.тел.; 257-8627

 Ласкаво просимо до Виставкової зали Бібліотеки!

Геннадій Міхеєв: «Весела галерея облич»

опубліковано 10 груд. 2018 р., 01:13 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 10 груд. 2018 р., 01:18 ]

Запрошуємо усіх бажаючих з 12.12.2018  до 2.01.12.2019 року зазирнути у світ шаржів українського майстра Геннадія Міхеєва у рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості»!

Геннадій Міхеєв – художник-карикатурист з м. Бровари, який працює в стилі комічного реалізму.

     Малюванням захопився з дитинства, найбільше подобалося малювати портрети.

Одного разу, в однокласника побачив книжечку для наліпок з карикатурами американських  зірок і вирішив спробувати змалювати – виявилося досить не нудно.

Далі, брав фото та вже з них робив власні шаржі. Ось так і почав розвиватися в цьому напрямку.

 Геннадій Міхеєв сьогоднішній має своїх шанувальників, власний стиль та активно займається спортом.

Малюючи, відтворює найменшу дрібничку, кожну складочку на тілі та одязі.

Дивлячись на картини, важко повірити, що майстер користується тільки олівцями.

Його роботи є у Франції, в Британії тощо. А також у колекціях таких відомих людей, як: Георгій Делієв, Борис Барський, Арсеній Яценюк, Олександр Ревва та інших.

    Геннадій Міхєєв має здатність з гумором  «оживляти» своїх героїв, показувати їх не тільки як яскравих селебрітіс, але й як людей зі своїм особливим почерком.

   У своїх роботах художник, граючи з простором малюнків і образів, демонструє глядачеві інший світ людської душі.

 «Хочу тісно пов’язати своє життя з мистецтвом, малювати на замовлення, працювати для

журналів, викладати, брати участь в різноманітних творчих проектах та виставках. Вчитися, розвиватися, якщо бути точнішим, то я все ще в пошуках. Одне знаю напевно – хочу  вдосконалюватися, щоб мої роботи були ще більш реалістичними». - каже Геннадій Міхеєв

 Чекаємо вас на відкритті  виставки 12 грудня о 13:00, де ви зможете зустрітися з автором.

Художник поділиться секретами майстерності, а також своїми думками про малюнок і образи, про те, як побачити родзинку в людській подобі і передати її.

 Виставка діятиме до 02 січня 2019 року у режимі роботи бібліотеки: www.4uth.gov.ua

 Місце: Виставкова зала Державної бібліотеки України для юнацтва

(просп. Голосіївський, 122).

 Довідкова інформація: (044) 257-86-27.

Координатор: Аліна Острова, завідувачка відділу мистецтв

 Вхід на виставку вільний.

Фотовиставка Богдана Вінтоняка

опубліковано 8 лист. 2018 р., 03:07 Державна бібліотека України для юнацтва

Фотографія цікава і актуальна, коли щось розповідає, а не лише віддзеркалює навколишній світ...

Запрошуємо бажаючих відвідати персональну фотовиставку молодого талановитого митця Богдана Вінтоняка у рамках проекту "Арт-кемп або творчий розвиток особистості"!


Богдан Вінтоняк 
Bogdan Myroslavovych народився 1996 року в мальовничому місті під назвою Яремче. Наразі здобуває освіту у Львівському політехнічному університеті на юридичному факультеті.
З 2014 року, окрім юриспруденції, займається професійно масажами та працює керівником SPA сімейного курорту Ведмежа Гора.
У вільний час за творчим бажанням, Богдан робить людей щасливими, даруючи їм гарні фотографії на згадку. 
Фотографією займається з 2015 року. Роботи були представлені на виставках у Івано-Франківську, Львові тощо.
Нещодавно відкрив своє маленьке кафе під назвою: “Overio Coffee”. Тепер, в місті Яремче, ходить легенда, що фотографії краще переглядаються за філіжаночкою доброї кави...

Зустрітися з автором можна 16 листопада о 14:00! 
Виставка триватиме до 30 листопада.
Ласкаво просимо до виставкової зали бібліотеки!

 Координатор: Алина Островая (Аліна Острова), завідувачка відділу мистецтв

Знайомтесь: Богдан Вінтоняк.

Виставка творів Володимира Рака "Ланка"

опубліковано 1 лист. 2018 р., 02:46 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 1 лист. 2018 р., 02:47 ]

Запрошуємо з 1 по 15 листопада 2018 року відвідати виставку картин "Ланка" Володимира Васильовича Рака.

Адреса: м. Київ, просп. Голосіївський, 122/1

(Держвана бібліотека України для юнацтва, Виставковий зал)

Рак Володимир Васильович

Народився 10 вересня 1948 року у селі Васильки на Полтавщині у родині військовослужбовця та вчительки. Батьки були художниками-аматорами. Мати — Анастасія Трохимівна Рак — відома народна майстриня наївного малярства на склі.

Студіював малярство Володимир у колі художників-нонконформістів, яскравих представників радянського андеграунду: Анатолія Звєрева, Ігоря Ворошилова, Володимира Алєйнікова.

Повернувшись з Москви в Україну у 1974 році, продовжує малювати, розширює коло однодумців, до якого потрапляють Володимир Лобода та Віктор Соловйов, що стають його найближчими друзями і натхненниками.

1975-80-ті роки навчається на філологічному факультеті КДУ імені Тараса Шевченка.

1970 – поч. 1980-х працює художником-монументалістом у Київському комбінаті монументально-декоративного мистецтва.

З 1994 року і понині працює на посаді старшого наукового співробітникаМузей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum).

Виставкова діяльність

1960-ті рр. – постійний учасник фотовиставок в м. Кривий Ріг, Україна
1970-ті рр. – учасник т. з. «квартирних виставках» м. Києва, Україна
1990-ті рр. – учасник республіканських гуртових виставок, м. Київ, Україна.
2007 – персональна виставка графіки в Полтавському краєзнавчому музеї, м. Полтава, Україна
2008 – персональна виставка графіки до 60-ти річчя від дня народження в Музеї Івана Гончара, м. Київ, Україна

Відео YouTube


Літературно - музичний альянс з Русланою Лоцман

опубліковано 2 жовт. 2018 р., 07:12 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 4 жовт. 2018 р., 08:43 ]

3 жовтня у рамках програми 
Молодіжна вітальня "Живе спілкування" з нагоди Міжнародного дня музики відбудеться творча зустріч із Заслуженою артисткою України, науковцем, кандидатом педагогічних наук, директором Народна філармонія - "The Folk Philharmony", дослідницею української пісні, поетесою, співачкою Русланою Лоцман Ruslana Lotsman
http://www.ruslanalotsman.com.ua/
Як відомо, універсальною мовою людства є музика. 
Адже, із самого народження, кожна людина звикає чути її. 
У кожного з часом з’являється свій улюблений стиль музики. Роль музики в житті людства досить велика. Вона має величезний вплив і на інтелектуальні здібності та інші можливості людини...

Запрошуємо до спілкування! 


1-10 of 44