Презентація творчості

Друзі! Державна бібліотека України для юнацтва підтримує ініціативи творчої молоді.

Якщо ви хочете організувати презентацію своїх картин чи провести літературний вечір, але не знаєте де і як це зробити, тоді звертайтеся до працівників  ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва" за тел.: 
257-10-73 

Важливою умовою з метою самоствердження та творчого зросту художника є експозиційне приміщення. Молодий майстер може показати свої роботи, отримати відгуки глядачів і професійних художників, а також його творчість популяризується через веб-сайт Бібліотеки. 
Наша Бібліотека можливо стане стартом для багатьох молодих художників у світ великого мистецтва і високого творчого натхнення.

А виставковий зал Державної бібліоетки України для юнацтва «Палітра натхнення» це :
  • прекрасний засіб розкриття художніх здібностей та обдарувань особистості;
  • шлях до самовдосконалення та підвищення свого духовного потенціалу;
  • можливість знайти однодумців і нових друзів;
  • унікальна можливість стати відомим в Україні, в країнах ближнього і дальнього зарубіжжжя та у світі, інформації у ЗМІ, на сайтах Інтернету;
  • цікаве та захоплююче дозвілля.
напишіть на е-мейл lib4uth@gmail.com (коротко про себе та свою творчість) 

Японія очима українців: виставка творчих робіт

опубліковано 6 жовт. 2017 р., 04:41 Людмила Виноградова   [ оновлено 10 жовт. 2017 р., 01:46 ]

5 жовтня 2017 року
в рамках загально бібліотечної програми до Року Японії в Україні у виставковій залі відкривається виставка "Японія очима українця" за участі:
Виставка діятиме по 27 жовтня по буднях: 
з 10-00 до 20- 00;
у неділю: з 10-00 до 18-00; вихідний – субота.

Про день та час відкриття виставки буде повідомлено окремо.

«Читаки.Писаки.Малюваки» їдуть Україною!

опубліковано 14 вер. 2017 р., 08:22 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 19 вер. 2017 р., 04:06 ]

Круглий стіл в рамках Всеукраїнської акції "Читаки. Писаки. Малюваки."
Запрошуємо приєднатись до Всеукраїнської акції "Читаки. Писаки. Малюваки. - 2017", завітавши 19 вересня о 12-00 годині до Державної бібліотеки України для юнацтва (м. Київ, просп. Голосіївський, 122) на Круглий стіл присвячений обговоренню єднання мистецтва і літератури, ролі візуальної комунікації для виховання дітей, юнацтва.

Всеукраїнська акція проходитеме з 15 по 21 вересня 2017 року під егідою Міністерства культури України.

 У рамках заходу «Читаки. Писаки. Малюваки» планується провести цикл круглих столів (м. Львів, м. Київ, м. Дружківка), де буде обговорено єднання мистецтва і літератури, роль візуальної комунікації для виховання дітей, юнацтва. Також, учасники круглих столів зможуть зустрітися з дітьми-авторами картин, намальованих за темами прочитаних книг. В круглих столах візьмуть участь письменники та художники, які поділяться з підростаючим поколінням своїм досвідом. 

Приєднання до культурного простору України, участь в образотворчій виставковій діяльності важливі для дітей, молоді, особливо на Донеччині. Не менш актуальнее заохочення дітей і підлітків до творчого прочитання сучасної української та зарубіжної літератури.

Організаторами заходу виступають Державна бібліотека України для юнацтва, КЗК «Донецький обласний художній музей», Львівська обласна бібліотека для юнацтва, Центр Дослідження Літератури для Дітей та Юнацтва, Бібліотека ім. Лесі Українки м. Дружківці. Докладніше...

Арт - виставка Маріанни Маслової

опубліковано 4 вер. 2017 р., 01:48 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 4 вер. 2017 р., 01:49 ]

Запрошуємо на відкриття арт – виставки художниці Маріанни Маслової!Це ціле зібрання картин і малюнків, які були створені в період з 2000 – 2017 рр..На виставці будуть представлені живописні серії з подорожей Україною, Європою, Азією; графічні серії "Міфи про квіти", "Тамгі", "Мода Моди" ( серія Ню); картини в авторському стилі «гражі», натюрморти та квіткові композиції.
Виставка діятиме з 11.09 по 29.09.2017
Адреса: м. Київ, просп. Голосіївський, 122 
Виставковий зал
Державної бібліотеки України для юнацтва
Ідея поєднати непоєднуване вже багато століть розбурхує уми творців. Молодій художниці Маріанні Масловій вдається гармонійно об'єднати на полотнах дві кардинально різні культури: східну і західну. Секрет в тому, що це поєднання для неї цілком природно. 
Маріанна народилася в Казахстані, а коли дівчинці було 10 років, її сім'я переїхала в Україну. Можна сказати, що творче становлення художниці проходило саме тут, але сильний вплив рідних краєвидів казахському степу, самобутніх квітів і візерунків не могли не залишити відбитку на творчості майстра.
Маріанна не має академічної освіти в області живопису, тільки вивчала «малюнок» у академіка А. Г. Тітова. Усьому, що вміє в живопису, художниця навчилася сама. І до цього дня вона знаходиться в процесі постійного вдосконалення техніки, у пошуку нових засобів виразності і творчих експериментів. Дивлячись на роботи Маріанни різних періодів, можна чітко простежити зміни колористики, тематики і манери письма, адже постійна еволюція стилю - дуже плідний грунт для творчості.

У прес- релізі використана стаття Honeymoon http://www.fleurdorange.com.ua/
Персональний сайт Марианна Маслова (Marianna Maslova)ї: 
Конт. тел.: +380973905946
Координатор: зав.відділу мистецтв ДБУ для юнацтва 
Алина Островая (Аліна Острова), 257-86-27

Звичний Незвичний Ізраїль. Фотовиставка Наталії Астахової

опубліковано 2 серп. 2017 р., 01:35 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 2 серп. 2017 р., 01:37 ]

17серпня-1вересня.
Державна бібліотека України для юнацтва  презентує  нову серію робіт під назвою «Звичний Незвичний Ізраїль» фотографа Наталії Астахової , яка мешкає у Тель–Авіві.

Запрошуємо усіх, кому буде цікаво дізнатися про справжній Ізраїль у дивовижних світлинах, з тим, щоб потім виникло яскраве враження,  що ви вже там побували, а ті, хто був в Ізраїлі, захотіли туди знову.


З великим задоволенням представляємо та запрошуємо на відкриття виставки  усіх охочих 

17 серпня на 18.00!

Виставка експонується в Україні вперше і діятиме до 1 вересня 2017 року (включно).

Координатор: зав. відділу мистецтв  Алина Островая (Аліна Острова)

Тел.: 257-86-27

Про митця

Астахова Наталія народилася в Києві.

У 2000 році закінчила Інститут післядипломної освіти працівників сфери побутового обслуговування населення за спеціальністю «Художня фотографія та фотографічне виробництво».

З 2010 по 2011 рік пройшла курс навчання в Укртелерадіопрес інституті за спеціальністю «Фотограф».

У 2011 році відкрила свій бізнес з сімейної та дитячої фотозйомки.

На початку 2012 року за сприяння Державної бібліотеки України для юнацтва відбулась персональна виставка «Щастя поряд».

В 2012 році переїхала на постійне проживання до Ізраїлю, де офіційно підтвердила свій професійний рівень та продовжила власну справу.

З 2013 року Наталя Астахова є постійним учасником фестивалю «Ізраїль новим поглядом». Брала участь у 6-х виставках цього фестивалю, її роботи були опубліковані у 6-х його каталогах.

 

Рукотворне диво Зої Сташук

опубліковано 24 квіт. 2017 р., 09:24 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 13 лип. 2017 р., 05:02 ]

4 квітня у відділі мистецтв у рамках програми Молодіжна вітальня "Живе спілкування" Алина Островая (Аліна Острова) , у рамках програми загальнобібліотечного проекту "Тиждень філософії життя", відбувся щорічний майстер - клас «Рукотворне диво», за участю Заслуженого майстра народної творчості України Зоя Сташук, яка розповіла їм про традиції святкування Великодня в Україні, про таїнство написання писанки, про її символіку та орнаменти. А молодь старанно розмальовувала їх власноруч , кожен у свої кольори. Ці витвори мистецтва неповторні, як і неповторна сама юнь...
 

Театр книги "Маленький принц"

опубліковано 24 квіт. 2017 р., 09:19 Державна бібліотека України для юнацтва

«Найголовнішого очима не побачиш… Зряче тільки серце».

Вистава 
Театру Володимира Завальнюка "Перетворення" "МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ" у відділі мистецтв.

З нагоди 75-річчя з дня написання (1942) найвідомішого твору Антуана де Сент- Екзюпері, до Міжнародного дня театру, у рамках програми Молодіжна вітальня "Живе спілкування" у відділі мистецтв відбудеться вистава Театру Володимира Завальнюка "Перетворення" "МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ"


"Маленький принц" - одна з найбільш популярних книг в світі. За популярністю з нею конкурують хіба що Біблія і Коран. 
6 квітня 2017 року виповнюється 75 років з тих пір, як ця казка-притча вперше була опублікована в Нью-Йорку - місті, куди після окупації Франції військами нацистської Німеччини на деякий час виїхав автор цього твору, французький письменник, поет і професійний льотчик Антуан де Сент- Екзюпері.

Книгу "Маленький принц" не дарма називають універсальною: вона вчить дорослих дивитися на світ очима дітей. При цьому її автор ненав'язливо критикує систему цінностей сучасного "суспільства споживання" і зображує картину ідеального - з його точки зору - світу, де тема безкорисливої дружби і злагоди між людьми займає одне з головних місць.

Антуан де-сент Екзюпері не писав спеціально для дітей, і взагалі за фахом він був не письменником, а відважним льотчиком, чесно виконуючи свій обов'язок у небезпечних та важких умовах. І, тим не менш, книги, які він написав, - одні з найкращих написаних у ХХ столітті.
Вистава «Маленький принц» - це подорож у дитинство для кожного з тих, хто не залишив для себе у дорослому житті світ довіри, захищеності і радості, супутньої йому, коли-то, хто пам'ятає і розуміє свої початкові поняття про світ, речі і людей; і це запрошення для
 тих, хто тільки входить у життя, щоб зміцнити їх віру в те, що зірки сміються, серце здобуває перемогу над розумом, що є на світі Добро, зустрічний рух і відповідальність за тих, хто тобі повірив.

Лауреат багатьох міжнародних фестивалів, режисер і актор Володимир Завальнюк (Volodimir Zavalniuk) та талановита актриса театру і кіно Ганна Яремчук запрошують в захоплюючу пригоду з маленьким хлопчиком, який відкриє нам очі на чудеса повсякденного життя і суть людських відносин.
Театр «Перетворення» спробував розширити рамки казки і представити для вас новаторський погляд на улюблену казку всього світу . Сходити на « Маленького принца » - значить вийти просвітленим і здивованим, принишклим і усміхненим, задумливим і трохи сумним.
Після такого побачення з мистецтвом, як-то не хочеться палити на вулиці, штовхатися в метро, включати мобільний телефон. Серце просить спокою і пішої прогулянки, намагається відкритися першому зустрічному і знайти в ньому друга або родича.
Це означає, що мистецтво - справжнє, а режисер - зробив свою справу.

Подія у facebook

Дивовижні поробки з сірників

опубліковано 14 бер. 2017 р., 10:15 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 24 квіт. 2017 р., 09:18 ]23 лютого у рамках проекту “Арт-кемп або творчий розвиток особистості» у відділі мистецтв відбувся майстер-клас по виготовленню поробків з сірників з головним сірниковим майстром світу, Заслуженим художником України Йосипом Борисовичем Осташинським.У заході активно взяли участь учні 7 класу київської гімназії №179 та студенти І курсу факультету культурології кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності КНУКіМ. Творчість надихає!

Фотозвіт

Виставка картин «Згадай про весну»

опубліковано 12 січ. 2017 р., 03:45 Державна бібліотека України для юнацтва

На виставці представлені роботи двох художників, Маріанни Барбарової та Олександра Маслюкова, виконані в різноманітних техніках. 
Виставка складається з двох частин: трьох витинанок та двох пастельних квіткових натюрмортів виконаних в техніці пастелі. Роботи блоку витинанок присвячені скіфському минулому української землі. Це погляд на давню юність людського суспільства, його весну. Дві работи, виконані художницею Маріанною Барбаровою, є початком скіфського циклу художниці. Третя витинанка вирізана Олександном Маслюковим. Другий блок – це квіткові натюрморти в техніці пастелі. Зараз, напередодні зими, це нагадування про минулу чарівну весну гріє душу, як тепле сонце. Пастелі виконані Олександром Маслюковим. Нещодавня чудова весна і безповоротно минула весна людства ... 

На цій камерній виставці художники Маріанна Барбарова і Олександр Маслюков ризикнули поєднати два далеких явища в одному виставковому просторі і порівняти враження ... 

Роботи художників відрізняються любов’ю до витончених форм, до живої природи та прагненням відобразити за допомогою різних художніх засобів особисте хвилювання від краси природних та штучних об’єктів. Кожний з експонентів має унікальне відчуття прекрасного. Роботи художниці Марианни Барбарової завжди вирізняються тонко нюансованими співвідношеннями. Продумана до дрібниць композиція – візитна картка цієї талановитої художниці. Твори Олександра Маслюкова характеризуються тонким символізмом і, в багатьох випадках, глибоким перетворенням природних форм. 
Здебільшого його експерименти є  пошуком нових можливостей художнього матеріалу. Підходи передачі природних форм у художників різні, як і їх техніки: від майже реалістичного копіювання об’єкта до його глибокого перетворення. Тим не менше, розмаїття технік і стилів не тільки не руйнує загального органічного простору виставки в цілому, а й робить її експозицію емоційно насиченою і контрастною.
 Всі роботи підібрані таким чином, що їх стилістична різноманітність збагачує виставковий простір красою авторських задумів і безмежними можливостями їх втілення. Отже, панове, приємного перегляду!


Список експонованих робіт:
 1. «Зародження» із циклу «Життя скіфів» техніка витинанка, кольоровий папір 50х70, Маріанна Барбарова. 
2. «Сватання Грифона», (Сватовство Грифона) техніка витинанка, кольоровий папір, 60х80, Олександр Маслюков. 
3. «Філософія залізничного віку» із циклу «Життя скіфів» техніка витинанка, кольоровий папір 50х70, Маріанна Барбарова. 
4. «Древовидни півоній» (Древовидный пион), техніка пастель, папір, 35х50, Олександр Маслюков. 
5. «Троянда»,(Роза), техніка пастель, папір, 35х50, Олександр Маслюков

Театр у бібліотеці! Вистава "Дружина - єврейка"

опубліковано 12 січ. 2017 р., 03:04 Державна бібліотека України для юнацтва

З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Вистава Київського єврейського музично - драматичного театру 
ім. Шолом-Алейхема 

«Дружина – єврейка»

Драматургія Бертольда Брехта завжди викликала суперечки, але тим не менш, вже в 50-х роках XX століття п'єси Брехта міцно увійшли в європейський театральний репертуар; його ідеї, його теорія «епічного театру», в тій чи іншій формі були сприйняті багатьма драматургами - сучасниками.
"Дружина єврейка" - одна з новел п'єси «Страх і убогість в Третій імперії» в якій Брехт описав побут та звичаї цілого народу, який опинився в непростий час і перед непростим вибором .... Главі сім'ї доводиться розлучитися зі своєю дружиною тільки тому, що вона - єврейка: він всерйоз побоюється, як би ця обставина не зашкодила йому самому.

Вистава  брала участь у  3 -х престижних міжнародних театральних фестивалях, упродовж 2015-2016 рр.. Гастролювала містами України, Молдови та Білорусі.

Подія в фейсбуці.


"Мій чудовий край - Україна"

опубліковано 25 лист. 2013 р., 08:45 Людмила Виноградова   [ оновлено 25 лист. 2013 р., 08:56 ]

Анастасія Григор'єва
З 3 жовтня по 4 листопада 2013 р. Державна бібліотека України для юнацтва проводила персональну виставку живопису Анастасії Григор'євої.

Украинский пейзажПейзаж Киевская сирень
1-10 of 18