Презентація творчості

Друзі! Державна бібліотека України для юнацтва підтримує ініціативи творчої молоді.

Якщо ви хочете організувати презентацію своїх картин чи провести літературний вечір, але не знаєте де і як це зробити, тоді звертайтеся до працівників  Державної бібліотеки України для юнацтва за тел.: 
257-86-27 

Важливою умовою з метою самоствердження та творчого зросту художника є експозиційне приміщення. Молодий майстер може показати свої роботи, отримати відгуки глядачів і професійних художників, а також його творчість популяризується через веб-сайт Бібліотеки. 
Наша Бібліотека, можливо, стане стартом для багатьох молодих художників у світ великого мистецтва і високого творчого натхнення.

Так, у виставковій залі Державної бібліотеки України для юнацтва, 
в рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості»відбуваються художні виставки відомих сучасних художників і початківців, що спонукають молодь до самореалізації та творчості. Це:
  • прекрасний засіб розкриття художніх здібностей та обдарувань особистості;
  • шлях до самовдосконалення та підвищення свого духовного потенціалу;
  • можливість знайти однодумців і нових друзів;
  • унікальна можливість стати відомим в Україні, в країнах ближнього і дальнього зарубіжжжя та у світі, інформації у ЗМІ, на сайтах Інтернету;
  • цікаве та захоплююче дозвілля.
напишіть на е-мейл lib4uth@gmail.com (коротко про себе та свою творчість) 

Вірменське серце з українською душею

опубліковано 13 лют. 2020 р., 05:24 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 10 бер. 2020 р., 03:24 ]

До свята весни та жіноцтва Державна бібліотека України для юнацтва відкриває персональну виставку творів талановитої української художниці, вірменського походження Марини Саркісян.

 Марина САРКІСЯН здобула професійну освіту на кафедрі дизайну Університету «Україна». На сьогодні є членкинею Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Спілки дизайнерів України. Отримала звання «Жінка Року 2017» в номінації «Жінка митець». Марина Саркісян брала участь у «Фестивалі писанок», де отримала диплом «Найкраща писанка в стилі петриківського розпису». За результатами трьох турів голосування (журі, народне голосування та інтернет - голосування) диплом «Абсолютного переможця» було вирішено також присудити роботі Марини Саркісян.

Авторка є багаторазовою учасницею вітчизняних та міжнародних  виставок, фестивалів та арт - проєктів. За свій  творчий доробок має численні нагороди та дипломи.

Художниця працює у різних жанрах. Але перевагу віддає декоративному петриківському розпису. Цю художню техніку вона втілює на різноманітних матеріалах: папір, дерево, скло, тканини, дизайн  інтер’єрів тощо.

Майстриня народилася в Україні, але постійно відчуває на собі вплив     культури своїх предків. Для

неї петриківський розпис – це українська душа, яка зливається з вірменським корінням її роду. Тому, логічним є у творах  художниці відображення Хачкарів -  всесвітньо визнаного  символу культури Вірменії. У своїй творчості вона не зупиняється на усталених сюжетах, постійно шукає новаторські підходи до створення робіт, удосконалює художню та професійну майстерність задля того, щоб і надалі радувати прихильників своєю творчістю. Марина  Саркісян зазначає: «Хочу пустити зернятка вірменського і українського декоративного мистецтва у серця і душі мільйонів людей, щоб кожен відчув і почув Душу і Серце двох народів, адже Петриківський розпис – душа України, а Хачкари – серце Вірменії».
 Акцентом у представленій експозиції є багатий духовний світ жінки, місія якої − нести красу, гармонію та любов у світ.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати унікальну виставку картин  художниці Марини Саркісян, що експонується у Виставковій залі Державної бібліотеки України для юнацтва

                  з 05 березня по 29 березня 2020 року

за адресою: Голосіївський проспект 122/1 

З відкриття виставки:
    


Фотовиставка Миколи Сиротенка «Алюзії Натури»

опубліковано 26 лист. 2019 р., 01:03 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 26 лист. 2019 р., 01:12 ]

3 грудня 2019 р. о 15.00  в Державній бібліотеці України для юнацтва в рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості» відкривається виставка фототворів київського митця Миколи Сиротенка «Алюзії Натури».

«Ми створені «за образом і подобою», а це означає, що кожен з нас несе в собі формулу Творця… Це - нестерпно важка ноша, якщо Її розтоптати в собі, цю велику формулу… І вона ж таки стає могутніми та надійними крилами вашої душі, за умови, що ви розгледіли Її в собі як головну і служите Їй усім своїм буттям. І за таких умов ви житимете в повному здоров’ї доти, допоки будете цікавим Творцеві…» Микола СИРОТЕНКО


Режисер-постановник за освітою (закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого) і художник-фотограф за покликанням, автор представляє на розсуд глядачеві унікальну колекцію нерукотворних образів, що не має аналогів у світі.

Самобутній шлях в образотворчому та фотомистецтві, який Микола Сиротенко визначив як «Алюзії Натури», торує вже понад 50 років. За цей час митець розгледів і зафіксував сотні образів, що неймовірним чином виникають у різноманітних фактурах живої природи: на стовбурах дерев, каменях і хмарах, складках ландшафту чи паморозі на шибках.

Первозданність і довершеність оточуючого світу стає близькою і зрозумілою кожному завдяки глибині і мудрості бачення автора, польоту уяви та щирому захопленню природою в усій її багатогранності.

За плечима Миколи Сиротенка – кілька персональних виставок в Україні та за кордоном, що викликали великий інтерес з боку широкої громадськості та, на думку багатьох фахівців і шанувальників, заявили про народження нового явища у мистецькому світі.

Частина творчого доробку митця експонуватиметься на виставці в Бібліотеці до 27 грудня 2019 р. за адресою: м. Київ, проспект Голосіївський, 122.

Координатор: Аліна Острова, завідувачка мистецтв ДБУ для юнацтва; конт. тел.: +38(044)257-8627

https://ukurier.gov.ua/uk/articles/kartini-z-derev-yaki-znayut-pro-nas-use/

https://swrailway.gov.ua/rabslovo/?aid=2563

Фотовиставка «Територія традиції», присвячена 50-річчю Музею Пирогова

опубліковано 15 жовт. 2019 р., 05:45 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 8 лист. 2019 р., 04:28 ]

Запрошуємо 6 по 29 листопада 2019 року відвідати фотовиставку «Територія традиції», присвячену 50-річчю Національного музея народної архітектури та побуту України.

Відкриття виставки відбудеться 6 листопада 2019 року о 15 годині у виставковому залі Державної бібліотеки України для юнацтва за адресою: м. Київ, просп. Голосіївський, 122/1.


Увазі відвідувачів буде запропонована фотохроніка становлення Музею від заснування і дотепер. На світлинах Музей постає як мальовничий ландшафтний парк, в якому представлені всі історико-етнографічні регіони України: Наддніпрянщина, Південь України, Полтавщина і Слобожанщина, Полісся, Поділля, Карпати. На світлинах можна побачити регіональне розмаїття житлових, виробничих та культових споруд ХVІ – поч. ХХ ст., а також мальовничі краєвиди давнього українського села, народні свята, ярмарки народних ремесел.

Експозиція виставки буде доповнена комплексами народного одягу з різних регіонів України.

Виставка дає можливість відвідувачу збагатити своє уявлення про Національний музей народної архітектури та побуту України як культурний центр загальнонаціонального значення, що відіграє непересічну роль у відродженні, розвитку та популяризації традиційної української народної культури.

Відкриття відбудеться 6 листопада 2019 року о 15 годині

Організатори:
  • Завідувачка науковового відділу виставкової роботи Національного музею народної архітектури та побуту України Олена Громова; 
  • Завідувачка відділу мистецтв ДБУ для юнацтва Аліна Острова. 
Довідки за тел.: +38(044)257-86-27

"Люди і книги": фотовиставка Олени Жеронкіної

опубліковано 2 жовт. 2019 р., 06:05 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 27 груд. 2019 р., 05:17 ]

У рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості»
відділ мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва презентує  фотовиставку Олени  Жеронкіної  «Люди і книги»

 Свій творчий шлях у захоплюючий і магічний світ фотографії Олена Жеронкіна розпочала ще студенткою. Зі своєю камерою ФЕД-5В вона відвідувала університетські заходи та подорожувала, знімаючи щасливі моменти життя, коли усмішка сяє на обличчі людей, коли серце співає й хочеться обійняти увесь всесвіт.

Поступово до фотохудожниці прийшло усвідомлення того, що звичайна фотографія може стати хронікою щастя людини і це давало поживний ґрунт для паростків творчих задумів, нестандартного бачення навколишнього світу і людей у ньому.

Перша персональна фотовиставка Олени «Музика емоцій» відбулася 17 травня 2018 року в читальному залі Київської публічної бібліотеки ім. М. В. Гоголя за підтримки Національної спілки фотохудожників України. На ній були виставлені світлини з концертів та інших  подій.

Нова виставка «Люди і книги», що представляє Державна бібліотека України для юнацтва, висвітлює цікаве і корисне захоплення, яке об’єднує фактично всіх жителів планети Земля – це читання книг. Автор насамперед показує вдумливих українських читачів, які різні за статтю, віком, соціальним статусом, але всі вони свідомі у своїх бажаннях іти вперед, саморозвиватися, самостверджуватися, пізнавати щось нове і не загубитися у величезному світі інформації, яку ми отримуємо щодня.

Навіть зовсім юних читачів зачаровує книга, які найчастіше обирають саме друковану книгу, яка стає найвірнішим другом продовж усього життя і ніколи не зрадить, а буде вчити, розвивати, підтримувати і надихати.

 Колега автора Катерина Богатирьова.

Експозиція буде відкрита у виставковій залі Бібліотеки з 23.09 по 12.10. 2019 року.

Презентація робіт та спілкування з автором відбудеться 29 вересня о12-й  годині за адресою: Голосіївський проспект, 122/1


ОТРИМУЙ НЕПЕРЕВЕРШЕНІ ВРАЖЕННЯ

опубліковано 7 серп. 2019 р., 05:48 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 24 вер. 2019 р., 07:26 ]

#Рік_Китаю_в_Україні

        В рамках проекту "Арт-кемп або творчий розвиток особистості" відділ мистецтв представляє першу персональну фотовиставку «Подих Китаю» завзятого мандрівника, який 6 разів відвідував Китай та мав чудову нагоду доторкнутися до його дивовижного та надзвичайного світу, директора Державної бібліотеки України для юнацтва Георгія Саприкіна.

         Понад 40 авторських світлин  розповідають про заповідні місця,  пам`ятки культури, мистецтво, традиції та сучасне життя Китаю.

        Країна контрастів і парадоксів викликає різні емоції, але нікого не залишає байдужим. Фотовиставка - це можливість зробити маленьку подорож до  Піднебесної, ознайомитися з давньою культурою і, звичайно, відпочити душею!

Експозиція буде відкрита для огляду у виставковій залі  з 2 по 20 вересня 2019 року.

Урочисте відкриття відбудеться 6 вересня  о 16 годині.                                                          

У програмі:

- Авторська презентація виставки

- Слайд – шоу «Китай: історія та сьогодення»

 - Вікторина «Чи правда, що в Китаї?”

- Чайна церемонія з Дмитром Мазуренком, країнознавцем, мандрівником

- Спілкування учасників заходу з автором фотовиставки

 Координатор події : Аліна Острова, завідувачка відділу мистецтв +38(044)257-86-27


Творче натхнення Юлії Цибулько

опубліковано 8 лип. 2019 р., 02:43 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 11 лип. 2019 р., 03:12 ]

Юлія Цибулько
 запрошує на свою  персональну виставку «Творче натхнення».
Де: Державна бібліотека України для юнацтва, просп. Перемоги, 60, ст. метро «Шулявська». http://www.4uth.gov.ua/
Коли: 1 липня – 31 липня, з 10 до 18:00, робочі дні – понеділок-п’ятниця.
 
 Про автора:
Народилася Юлія в Ізяславі, закінчила Вижницький коледж прикладного мистецтва та Чернівецький національний університет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва.
Юлія представила в нашій бібліотеці експозицію своїх робіт «Творче натхнення», яка складається з 33 полотен.
Переважна більшість творів Юлії присвячені українській тематиці. Вони відрізняються життєрадісними барвами, дарують тепло яскравих кольорів, передаючи ніжність світу живої природи. Серед творів юної мисткині чудові краєвиди і натюрморти, портрети. Художниця шукає творчу техніку, але полюбляє малювати аквареллю, олійними фарбами з мастехіном.
Щиро віримо, наша бібліотека надихне Юлію на творення справжнього мистецтва, як вона стала стартом для багатьох молодих митців. 

Документ Google

Переглянути фотоальбом з презентації

Олег Андрос. Світла й темна сторона Єви.

опубліковано 10 черв. 2019 р., 00:32 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 12 черв. 2019 р., 01:57 ]

Олег Андрос Oleg Andros запрошує на свою другу персональну фотовиставку «Світла й темна сторони Єви» в рамках проекту "Арт-кемп або творчий розвиток особистості".
Де: Державна бібліотека України для юнацтва, просп. Голосіївський, 122, ст. метро «Виставковий центр». http://www.4uth.gov.ua/
Коли: 7 червня – 31 липня, з 10 до 18:00, робочі дні – понеділок-п’ятниця.
Вхід вільний.
Для контактів: 0975027551 (Олег).

Ідея виставки - передати Людину в усіх її емоційних станах. Візуально простір виставки розділений на світлу й темну частини, що символізує палітру почуттів на знімках.
Єва - тому що представлені передусім жіночі портрети, подекуди доповнені образами Котів і Природи.

Про автора
Андрос Олег Євгенійович народився 8.12.1985 р. у м. Києві. За освітою політолог, викладач філософських дисциплін, науковий ступінь – кандидат політичних наук. Співзасновник громадської організації «Спілка вільних журналістів СВЖ "Природа над усе"» та проекту «Арт-Кіт» Котомістечко - Простір Любові. Член НМПУ - Незалежна медіа-профспілка України. Учасник АТО на сході України (2015 р., на посаді офіцера прес-служби бригади). Працює у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління.
Покликання – природоохорона, музика, письменницька діяльність. Автор та співавтор двох художніх книг («Територія Духу» – з Angelina Yar, «Тут побували люди») та однієї наукової монографії («Екологістські рухи в сучасному політичному процесі»). У 2011 створив музичний проект AndrosLand, виконує пісні та інструментальні твори, жанр яких – new age, dream trance, акустичний рок.
Фото захоплювався з дитинства, в роки аспірантури почав освоювати професійну фототехніку. Перша фотовиставка, у якій узяв участь – «Земля тривоги нашої» (2006) в Українському домі на природоохоронну тематику, друга – «Арт-Кіт» (2018 р.) у ДБУ для юнацтва; перша персональна виставка, під назвою «Котики і Люди», відбулася також у ДБУ для юнацтва у 2018р.

Подяка художникам і фотохудожникам Serega Rozov, Анатолію Ломовському, Ганні Рибальченко і Олені Менжул за натхнення й технічну підтримку; Максиму Артеменку за візаж і обробку частини фото; Ользі Мільковій за обробку одного з фото; пухнастим персонажам – Зоокотам і головним героїням – Тетяні Жушман, Ганні Нужній, Дар’ї Воронковій, Надії Кожар, Марині Новіковій, Тетяні Кабанець, Анастасії Салміній, Ірині Клименко, Ксенії Цивірко, Марії Полтораченко, Велеславі Легошиній, Есмі Мяусі, Ясі Михайловій, Ксенії Ліньовій, Наталі Бардіній.

Instagram instagram.com/snovydaphoto
Фотопроект «Сновида» на ФБ Сновида - фотопроект Олега Андроса
Літературна творчість Oleg Andros. Books
AndrosLand Gurt http://androsland.in.ua

Фестиваль муркотяче дитинство

опубліковано 30 трав. 2019 р., 06:26 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 30 трав. 2019 р., 06:30 ]

Запрошуємо 7 червня 2019 року з
10:30 до 16:00 відвідати Фестиваль муркотяче дитинство, що проходитеме в Державній бібліотеці України для юнацтва з нагоди Дня захисту дітей. Запрошуємо малечу та їх батьків на другий арт-фестиваль на підтримку соціально-екологічного комплексу Котомістечко - Простір Любові (Київський зоопарк) «Муркотяче дитинство».

Організатори – Творческая мастерская "Белый кот", ГО «Спілка вільних журналістів СВЖ "Природа над усе", Державна бібліотека України для юнацтва; за сприяння Міжгалузевого координаційного центру з екологічної освіти для сталого розвитку Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління.

У програмі фестивалю:
- малювання (фарбами, олівцями, крейдами на асфальті) – упродовж дня просто неба на подвір’ї бібліотеки;
- hand-made від Наталья Бардина і Melena Dark (ліпка з глини (швидковисихаючої) та виготовлення аксесуарів для домашніх улюбленців) – упродовж дня просто неба на подвір’ї бібліотеки;
- фотозона від Kateryna Kessariiska і Сновида - фотопроект Олега Андроса (упродовж дня у холі відділу мистецтв);
- фуд-зона – чаї від Карпатські Полонини, випічка від Olga Smolkova та інших меценатів (упродовж дня у холі відділу мистецтв);
- аніматори (волонтери Котомістечка Ліньова Ксенія та друзі) в костюмах котиків;
- шоу мильних бульбашок;
- група музикантів (живе виконання) - Andjey Pozdin (учасник ER JAZZ Andjey Pozdin Project), Oleg Andros та друзі;
- майстер-клас з апсайклінгу (арт-переробки) речей, виготовлення нашивок від ReSew - Швейний Кооператив;
- літературна вікторина від Бібліотеки;
- розіграш сертифікатів.

З нагоди свята Бібліотека надає можливість стати її користувачем безкоштовно!

Вхід вільний.
Місце проведення: Державна бібліотека України для юнацтва.
Адреса: проспект Голосіївський, 122.

Про проект Котомістечко - Простір Любові (Зоокоти):
https://www.nature-first.info/uk/2018/05/16/kotomistechko-i-proekt-artkit/

Живопис голкою Ніни Гончарук

опубліковано 26 квіт. 2019 р., 07:19 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 2 трав. 2019 р., 03:45 ]

3 травня о 10:00 у виставковій залі Державної бібліотеки України для юнацтва в рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості» відбудеться презентація вишитих картин «Ця квітка ясна Україною зветься» "Золотої голки України", заслуженного майстра народної творчості України, лауреата обласної Шевченківської премії, премії імені Богдана Хмельницького Ніни Іванівни Гончарук.

Обдарована майстриня по праву носить звання «Золота голка України», у березні 2018 року за велику кількість картин,виконаних у техніці багатошарової об’ємної вишивки отримала високу нагороду Національного реєстру "Рекордів України". Її мистецькі роботи знаходяться у приватних колекціях багатьох країн світу.
Авторка вишитих картин родом з Хмельниччини. За фахом - економіст. Проте любить вишивати з самого малечку. «Вперше взяла до рук голку ще у три рочки, наслідуючи маму» – розповідає майстриня. Серйозні картини почала створювати у 90 роки ХХ століття.
Ніна Іванівна Гончарук віднайшла свою техніку вишивання — так звану тришарову об’ємну вишивку — такий собі своєрідний 3D-ефект, що додає картинам більшої реалістичності.
На сьогоднішній день виконано понад 230 різножанрових робіт, кожна з яких створена з глибокою любов`ю до України, її неперевершеної природи, видатних постатей. Вражає цикл робіт «Шевченкіана у вишитих полотнах».
Ця виставка – 262-а у списку майстрині,80– персональна, ювілейна.

Познайомитись з унікальними роботами авторки можна у період з 3 по 30 травня 2019 року.
Вхід вільний!

Сторінка Ніни Гончарук у Фейсбуці:
ХМЕЛЬНИЧАНКА НІНА ГОНЧАРУК ВИШИВАЄ У ФОРМАТІ 3D, ЯКИЙ ЗАПАТЕНТУВАЛА:
https://www.umoloda.kiev.ua/number/3267/188/120044/

«Шевченкіана у вишитих полотнах» художниці-майстрині Ніни Гончарук:
https://www.spravy.org.ua/news/view/1356-%C2%ABSHevchenk%D1%96ana-u-vishitih-polotnah%C2%BB-hudozhnits%D1%96-maystrin%D1%96-N%D1%96ni-Goncharuk

TVій Гість# Нііна Гончарук, золота голка України:
https://www.youtube.com/watch?v=bRWlFnEph_c

Живопис голкою: майстриня створила унікальну технологію вишивки:
https://ukr.segodnya.ua/regions/lvov/zhivopis-igolkoy-masterica-sozdala-unikalnuyu-tehnologiyu-vyshivki-1120500.html

Вишивка у форматі 3D (Відео):
https://khmelnytsky.com.ua/ua/fullnews/161107?page=17

Творча мозаїка.

опубліковано 27 бер. 2019 р., 04:28 Державна бібліотека України для юнацтва

Виставка творчих робіт  членів громадської організації

"Об'єднання інвалідів "Джерело натхнення" у рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості»

(З.04 по 30.04. 2019).

 

Серед людей з обмеженими можливостями є талановиті, обдаровані, самобутні, просто здібні особистості. Обмежені в дечому фізично, вони щирі та світлі в своїх помислах і діяннях. Це ще раз підтвердить чергова  виставка їх робіт. Серед представлених: в'язані вироби, малюнки, предмети декоративно- ужиткового мистецтва, які випромінюють вкладені в них ніжність, доброту, любов, життєдайну енергію.

    Ця експозиція - нагадування кожному з нас про те, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, що вони є частиною нашої громади.  Їм потрібно відчувати нашу підтримку.

Презентація виставки відбудеться 15 квітня о 12:00.

    Тож, знайдіть можливість відвідати виставку, поділитися враженнями від побаченного та підтримати наших учасників добрим словом!

1-10 of 52