Презентація творчості

Друзі! Державна бібліотека України для юнацтва підтримує ініціативи творчої молоді.

Якщо ви хочете організувати презентацію своїх картин чи провести літературний вечір, але не знаєте де і як це зробити, тоді звертайтеся до працівників  ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва" за тел.: 
257-10-73 

Важливою умовою з метою самоствердження та творчого зросту художника є експозиційне приміщення. Молодий майстер може показати свої роботи, отримати відгуки глядачів і професійних художників, а також його творчість популяризується через веб-сайт Бібліотеки. 
Наша Бібліотека можливо стане стартом для багатьох молодих художників у світ великого мистецтва і високого творчого натхнення.

А виставковий зал Державної бібліоетки України для юнацтва «Палітра натхнення» це :
  • прекрасний засіб розкриття художніх здібностей та обдарувань особистості;
  • шлях до самовдосконалення та підвищення свого духовного потенціалу;
  • можливість знайти однодумців і нових друзів;
  • унікальна можливість стати відомим в Україні, в країнах ближнього і дальнього зарубіжжжя та у світі, інформації у ЗМІ, на сайтах Інтернету;
  • цікаве та захоплююче дозвілля.
напишіть на е-мейл lib4uth@gmail.com (коротко про себе та свою творчість) 

Рукотворне диво Зої Сташук

опубліковано 24 квіт. 2017 р., 09:24 Державна бібліотека України для юнацтва

4 квітня у відділі мистецтв у рамках програми Молодіжна вітальня "Живе спілкування" Алина Островая (Аліна Острова) , у рамках програми загальнобібліотечного проекту "Тиждень філософії життя", відбувся щорічний майстер - клас «Рукотворне диво», за участю Заслуженого майстра народної творчості України Зоя Сташук, яка розповіла їм про традиції святкування Великодня в Україні, про таїнство написання писанки, про її символіку та орнаменти. А молодь старанно розмальовувала їх власноруч , кожен у свої кольори. Ці витвори мистецтва неповторні, як і неповторна сама юнь...
 

Театр книги "Маленький принц"

опубліковано 24 квіт. 2017 р., 09:19 Державна бібліотека України для юнацтва

«Найголовнішого очима не побачиш… Зряче тільки серце».

Вистава 
Театру Володимира Завальнюка "Перетворення" "МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ" у відділі мистецтв.

З нагоди 75-річчя з дня написання (1942) найвідомішого твору Антуана де Сент- Екзюпері, до Міжнародного дня театру, у рамках програми Молодіжна вітальня "Живе спілкування" у відділі мистецтв відбудеться вистава Театру Володимира Завальнюка "Перетворення" "МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ"


"Маленький принц" - одна з найбільш популярних книг в світі. За популярністю з нею конкурують хіба що Біблія і Коран. 
6 квітня 2017 року виповнюється 75 років з тих пір, як ця казка-притча вперше була опублікована в Нью-Йорку - місті, куди після окупації Франції військами нацистської Німеччини на деякий час виїхав автор цього твору, французький письменник, поет і професійний льотчик Антуан де Сент- Екзюпері.

Книгу "Маленький принц" не дарма називають універсальною: вона вчить дорослих дивитися на світ очима дітей. При цьому її автор ненав'язливо критикує систему цінностей сучасного "суспільства споживання" і зображує картину ідеального - з його точки зору - світу, де тема безкорисливої дружби і злагоди між людьми займає одне з головних місць.

Антуан де-сент Екзюпері не писав спеціально для дітей, і взагалі за фахом він був не письменником, а відважним льотчиком, чесно виконуючи свій обов'язок у небезпечних та важких умовах. І, тим не менш, книги, які він написав, - одні з найкращих написаних у ХХ столітті.
Вистава «Маленький принц» - це подорож у дитинство для кожного з тих, хто не залишив для себе у дорослому житті світ довіри, захищеності і радості, супутньої йому, коли-то, хто пам'ятає і розуміє свої початкові поняття про світ, речі і людей; і це запрошення для
 тих, хто тільки входить у життя, щоб зміцнити їх віру в те, що зірки сміються, серце здобуває перемогу над розумом, що є на світі Добро, зустрічний рух і відповідальність за тих, хто тобі повірив.

Лауреат багатьох міжнародних фестивалів, режисер і актор Володимир Завальнюк (Volodimir Zavalniuk) та талановита актриса театру і кіно Ганна Яремчук запрошують в захоплюючу пригоду з маленьким хлопчиком, який відкриє нам очі на чудеса повсякденного життя і суть людських відносин.
Театр «Перетворення» спробував розширити рамки казки і представити для вас новаторський погляд на улюблену казку всього світу . Сходити на « Маленького принца » - значить вийти просвітленим і здивованим, принишклим і усміхненим, задумливим і трохи сумним.
Після такого побачення з мистецтвом, як-то не хочеться палити на вулиці, штовхатися в метро, включати мобільний телефон. Серце просить спокою і пішої прогулянки, намагається відкритися першому зустрічному і знайти в ньому друга або родича.
Це означає, що мистецтво - справжнє, а режисер - зробив свою справу.

Подія у facebook

Дивовижні поробки з сірників

опубліковано 14 бер. 2017 р., 10:15 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 24 квіт. 2017 р., 09:18 ]23 лютого у рамках проекту “Арт-кемп або творчий розвиток особистості» у відділі мистецтв відбувся майстер-клас по виготовленню поробків з сірників з головним сірниковим майстром світу, Заслуженим художником України Йосипом Борисовичем Осташинським.У заході активно взяли участь учні 7 класу київської гімназії №179 та студенти І курсу факультету культурології кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності КНУКіМ. Творчість надихає!

Фотозвіт

Виставка картин «Згадай про весну»

опубліковано 12 січ. 2017 р., 03:45 Державна бібліотека України для юнацтва

На виставці представлені роботи двох художників, Маріанни Барбарової та Олександра Маслюкова, виконані в різноманітних техніках. 
Виставка складається з двох частин: трьох витинанок та двох пастельних квіткових натюрмортів виконаних в техніці пастелі. Роботи блоку витинанок присвячені скіфському минулому української землі. Це погляд на давню юність людського суспільства, його весну. Дві работи, виконані художницею Маріанною Барбаровою, є початком скіфського циклу художниці. Третя витинанка вирізана Олександном Маслюковим. Другий блок – це квіткові натюрморти в техніці пастелі. Зараз, напередодні зими, це нагадування про минулу чарівну весну гріє душу, як тепле сонце. Пастелі виконані Олександром Маслюковим. Нещодавня чудова весна і безповоротно минула весна людства ... 

На цій камерній виставці художники Маріанна Барбарова і Олександр Маслюков ризикнули поєднати два далеких явища в одному виставковому просторі і порівняти враження ... 

Роботи художників відрізняються любов’ю до витончених форм, до живої природи та прагненням відобразити за допомогою різних художніх засобів особисте хвилювання від краси природних та штучних об’єктів. Кожний з експонентів має унікальне відчуття прекрасного. Роботи художниці Марианни Барбарової завжди вирізняються тонко нюансованими співвідношеннями. Продумана до дрібниць композиція – візитна картка цієї талановитої художниці. Твори Олександра Маслюкова характеризуються тонким символізмом і, в багатьох випадках, глибоким перетворенням природних форм. 
Здебільшого його експерименти є  пошуком нових можливостей художнього матеріалу. Підходи передачі природних форм у художників різні, як і їх техніки: від майже реалістичного копіювання об’єкта до його глибокого перетворення. Тим не менше, розмаїття технік і стилів не тільки не руйнує загального органічного простору виставки в цілому, а й робить її експозицію емоційно насиченою і контрастною.
 Всі роботи підібрані таким чином, що їх стилістична різноманітність збагачує виставковий простір красою авторських задумів і безмежними можливостями їх втілення. Отже, панове, приємного перегляду!


Список експонованих робіт:
 1. «Зародження» із циклу «Життя скіфів» техніка витинанка, кольоровий папір 50х70, Маріанна Барбарова. 
2. «Сватання Грифона», (Сватовство Грифона) техніка витинанка, кольоровий папір, 60х80, Олександр Маслюков. 
3. «Філософія залізничного віку» із циклу «Життя скіфів» техніка витинанка, кольоровий папір 50х70, Маріанна Барбарова. 
4. «Древовидни півоній» (Древовидный пион), техніка пастель, папір, 35х50, Олександр Маслюков. 
5. «Троянда»,(Роза), техніка пастель, папір, 35х50, Олександр Маслюков

Театр у бібліотеці! Вистава "Дружина - єврейка"

опубліковано 12 січ. 2017 р., 03:04 Державна бібліотека України для юнацтва

З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Вистава Київського єврейського музично - драматичного театру 
ім. Шолом-Алейхема 

«Дружина – єврейка»

Драматургія Бертольда Брехта завжди викликала суперечки, але тим не менш, вже в 50-х роках XX століття п'єси Брехта міцно увійшли в європейський театральний репертуар; його ідеї, його теорія «епічного театру», в тій чи іншій формі були сприйняті багатьма драматургами - сучасниками.
"Дружина єврейка" - одна з новел п'єси «Страх і убогість в Третій імперії» в якій Брехт описав побут та звичаї цілого народу, який опинився в непростий час і перед непростим вибором .... Главі сім'ї доводиться розлучитися зі своєю дружиною тільки тому, що вона - єврейка: він всерйоз побоюється, як би ця обставина не зашкодила йому самому.

Вистава  брала участь у  3 -х престижних міжнародних театральних фестивалях, упродовж 2015-2016 рр.. Гастролювала містами України, Молдови та Білорусі.

Подія в фейсбуці.


"Мій чудовий край - Україна"

опубліковано 25 лист. 2013 р., 08:45 Людмила Виноградова   [ оновлено 25 лист. 2013 р., 08:56 ]

Анастасія Григор'єва
З 3 жовтня по 4 листопада 2013 р. Державна бібліотека України для юнацтва проводила персональну виставку живопису Анастасії Григор'євої.

Украинский пейзажПейзаж Киевская сирень
Перша персональна виставка в рамках проекту "Арт-кемп або творчий розвиток особистості"

опубліковано 21 серп. 2013 р., 05:16 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 16 черв. 2014 р., 06:38 ]

Виставка ошибани

опубліковано 9 трав. 2013 р., 16:48 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 21 серп. 2013 р., 05:24 ]


"Політ. Сяйво. Єднання"

опубліковано 9 трав. 2013 р., 16:15 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 26 вер. 2015 р., 21:26 ]

Протягом квітня 2013. 
Ірина Терефера. Олена Кіріченко. Виставка вітражного розпису та декупажу. Поезія - Катерина Єгорушкіна

 

Ірина Терефера

«
Вітражним розписом я захопилась років 5 назад – і це стало моєю віддушиною. Для мене творчість - це перш за все можливість зцілення Душі та передача стану внутрішнього польоту. 
Світ кольорів - це завжди свято, яким хочеться ділитися з іншими! І відчуваєш справжнє диво, коли оживлюєш речі відблисками веселки =) В цьому можете переконатись на моїх майстер-классах з розпису по склу»
Фото з відкриття виставки


Олена Кириченко


Агнесса ЛокшинаРаботы Агнессы созданы в техниках станковой живописи, графики, скульптуры и керамики. 
Работы Агнессы находятся в галереях и частных коллекциях Украины, Латвии, Германии, Швейцарии, Македонии, Франции, Англии.

Творческое кредо: дарить всем свет и теплоту любви, гармонию красоты и радость открытий сквозь все проявления искусства!

  
Поезія - Катерина Єгорушкіна
* * * діти і равлики не поспішають їхні дні – як намисто вражень: кольорове неоднорідне незбагненне нешліфоване дорослі і серйозні так прагнуть ідеалу що повикидали всі свої нешліфовані намистини і ходять з мотузками довкола шиї плануючи кожного дня знайти довершеністьАдреси події та учасників на фейсбуці:

Співавтор експозиції Олена Кириченко,
Автор поезій Катерина Єгорушкіна, "ДІТИ ПРИРОДИ ТА ЇЇ НАЩАДКИ"

опубліковано 9 трав. 2013 р., 16:07 Державна бібліотека України для юнацтва


1-10 of 14