Творча зустріч за участі представників Студії телеведучих «Веселка TV»

опубліковано 7 лют. 2018 р., 03:31 Людмила Виноградова   [ оновлено 26 лют. 2018 р., 03:11 користувачем Державна бібліотека України для юнацтва ]
Запрошуємо вас до відділу мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва 2 березня о 14.00 на творчу зустріч у рамках загально-бібліотечної програми «Тижня профорієнтації - 2018» за участі представників Студії телеведучих «Веселка TV» Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо для тих, хто бажає дізнатися про велику та дружню сім’ю юних телеведучих» та мріє долучитися до неї.

Дитяча студія «Веселка TV» Общественное детское интернет-телевидение и радио – дуже незвичайний і неординарний союз дітей і дорослих. Тут завжди весело, іноді важко, але ніколи не нудно! Дітлахи приходять до студії не тільки, щоб оволодіти навичками професій телеведучого та диктора радіо, але й відпочити від школи, отримати позитивний заряд емоцій, знань. У студії для хлопців і дівчат організовуються різноманітні майстер-класи та тренінги. 
Веселківці беруть участь у фестивалях дитячої екранної творчості, зйомках кінофільмів, створюють телевізійні програми тощо.
З кожним роком Веселка TV росте та розвивається. У цьому велика заслуга педагогів студії, які є майстрами своєї справи. Але головні діючі особи – студійці – справжні зірки ефіру. 

Запрошуємо вас відправитися разом з Веселкою TV до чарівного та дивовижного світу дитячого телебачення! 


Організатори:
- Аліна Острова Алина Островая (Аліна Острова), зав. відділу мистецтв ДБУ для юнацтва
- Діна Ібрагімова Дина Ибрагимова (Dina Ibrahimova), генеральний директор Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV»

http://veselka.tv/
https://www.facebook.com/veselka.tv

Зустріч відбудеться у відділі мистецтв ДБУ для юнацтва за адресою: Голосіївський проспект, 122
Довідки за тел.: (044) 257-86-27