Фотовиставка «Територія традиції», присвячена 50-річчю Музею Пирогова

опубліковано 15 жовт. 2019 р., 05:45 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 8 лист. 2019 р., 04:28 ]
Запрошуємо 6 по 29 листопада 2019 року відвідати фотовиставку «Територія традиції», присвячену 50-річчю Національного музея народної архітектури та побуту України.

Відкриття виставки відбудеться 6 листопада 2019 року о 15 годині у виставковому залі Державної бібліотеки України для юнацтва за адресою: м. Київ, просп. Голосіївський, 122/1.


Увазі відвідувачів буде запропонована фотохроніка становлення Музею від заснування і дотепер. На світлинах Музей постає як мальовничий ландшафтний парк, в якому представлені всі історико-етнографічні регіони України: Наддніпрянщина, Південь України, Полтавщина і Слобожанщина, Полісся, Поділля, Карпати. На світлинах можна побачити регіональне розмаїття житлових, виробничих та культових споруд ХVІ – поч. ХХ ст., а також мальовничі краєвиди давнього українського села, народні свята, ярмарки народних ремесел.

Експозиція виставки буде доповнена комплексами народного одягу з різних регіонів України.

Виставка дає можливість відвідувачу збагатити своє уявлення про Національний музей народної архітектури та побуту України як культурний центр загальнонаціонального значення, що відіграє непересічну роль у відродженні, розвитку та популяризації традиційної української народної культури.

Відкриття відбудеться 6 листопада 2019 року о 15 годині

Організатори:
  • Завідувачка науковового відділу виставкової роботи Національного музею народної архітектури та побуту України Олена Громова; 
  • Завідувачка відділу мистецтв ДБУ для юнацтва Аліна Острова. 
Довідки за тел.: +38(044)257-86-27