«Читаки.Писаки.Малюваки» їдуть Україною!

опубліковано 14 вер. 2017 р., 08:22 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 23 січ. 2018 р., 05:09 ]
Круглий стіл в рамках Всеукраїнської акції "Читаки. Писаки. Малюваки."
Запрошуємо приєднатись до Всеукраїнської акції "Читаки. Писаки. Малюваки. - 2017", завітавши 19 вересня о 12-00 годині до Державної бібліотеки України для юнацтва (м. Київ, просп. Голосіївський, 122) на Круглий стіл присвячений обговоренню єднання мистецтва і літератури, ролі візуальної комунікації для виховання дітей, юнацтва.

Всеукраїнська акція проходитеме з 15 по 21 вересня 2017 року під егідою Міністерства культури України.

 У рамках заходу «Читаки. Писаки. Малюваки» планується провести цикл круглих столів (м. Львів, м. Київ, м. Дружківка), де буде обговорено єднання мистецтва і літератури, роль візуальної комунікації для виховання дітей, юнацтва. Також, учасники круглих столів зможуть зустрітися з дітьми-авторами картин, намальованих за темами прочитаних книг. В круглих столах візьмуть участь письменники та художники, які поділяться з підростаючим поколінням своїм досвідом. 

Приєднання до культурного простору України, участь в образотворчій виставковій діяльності важливі для дітей, молоді, особливо на Донеччині. Не менш актуальнее заохочення дітей і підлітків до творчого прочитання сучасної української та зарубіжної літератури.

Організаторами заходу виступають Державна бібліотека України для юнацтва, КЗК «Донецький обласний художній музей», Львівська обласна бібліотека для юнацтва, Центр Дослідження Літератури для Дітей та Юнацтва, Бібліотека ім. Лесі Українки м. Дружківці. Докладніше...