Арт - виставка Маріанни Маслової

опубліковано 4 вер. 2017 р., 01:48 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 23 січ. 2018 р., 05:08 ]
Запрошуємо на відкриття арт – виставки художниці Маріанни Маслової!Це ціле зібрання картин і малюнків, які були створені в період з 2000 – 2017 рр..На виставці будуть представлені живописні серії з подорожей Україною, Європою, Азією; графічні серії "Міфи про квіти", "Тамгі", "Мода Моди" ( серія Ню); картини в авторському стилі «гражі», натюрморти та квіткові композиції.
Виставка діятиме з 11.09 по 29.09.2017
Адреса: м. Київ, просп. Голосіївський, 122 
Виставковий зал
Державної бібліотеки України для юнацтва
Ідея поєднати непоєднуване вже багато століть розбурхує уми творців. Молодій художниці Маріанні Масловій вдається гармонійно об'єднати на полотнах дві кардинально різні культури: східну і західну. Секрет в тому, що це поєднання для неї цілком природно. 
Маріанна народилася в Казахстані, а коли дівчинці було 10 років, її сім'я переїхала в Україну. Можна сказати, що творче становлення художниці проходило саме тут, але сильний вплив рідних краєвидів казахському степу, самобутніх квітів і візерунків не могли не залишити відбитку на творчості майстра.
Маріанна не має академічної освіти в області живопису, тільки вивчала «малюнок» у академіка А. Г. Тітова. Усьому, що вміє в живопису, художниця навчилася сама. І до цього дня вона знаходиться в процесі постійного вдосконалення техніки, у пошуку нових засобів виразності і творчих експериментів. Дивлячись на роботи Маріанни різних періодів, можна чітко простежити зміни колористики, тематики і манери письма, адже постійна еволюція стилю - дуже плідний грунт для творчості.

У прес- релізі використана стаття Honeymoon http://www.fleurdorange.com.ua/
Персональний сайт Марианна Маслова (Marianna Maslova)ї: 
Конт. тел.: +380973905946
Координатор: зав.відділу мистецтв ДБУ для юнацтва 
Алина Островая (Аліна Острова), 257-86-27