Виставка живопису Асі Колос «Гра кольорів»

опубліковано 26 лют. 2018 р., 03:16 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 12 бер. 2018 р., 04:39 ]
В рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості» З 7 по 30 березня 2018 року 
діятиме виставка живопису Асі Колос «Гра кольорів».
За адресою: Державна бібліотека України для юнацтва; м. Київ, проспект Голосіївський, 122.
Відкриття-презентація виставки відбудеться 7 березня о 10.30 

Запрошуємо доторкнутися до барвистого світу Асі Колос, яка вміє вихопити приголомшливу мить, яку ледве встигає зафіксувати око, і яку потім залишає на полотні, як мить найвищої гармонії, наділивши його відчуттями і тонкими вібраціями!

Ася (Ганна) КОЛОС - народилась у м. Києві в родині архітекторів.
Батько, Бавіловський Валентин Костянтинович, член Національної спілки архітекторів України, Заслужений архітектор України.
Мати, Колос Ганна Сергіївна, член Національної спілки архітекторів України.

Ася Колос продовжує традиції свого дідуся, всесвітньо відомого художника-бойчукіста Сергія Григоровича Колоса. Сергій Колос з 1925 по 1930 рр.. – професор Художнього інституту, ( нині Національна академія мистецтв України). За монографією Сергія Колоса «Українське народне мистецтво» й досі навчаються студенти творчих вузів України. З 2006 р. заснована премія імені

С. Колос, за досягнення в галузі декоративно-прикладного мистецтва, яка вручається кращим митцям м .Києва.

У 1996 році Ася Колос закінчила Українську академію мистецтв, ( нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури). З 1999 р. член Національної спілки художників України.

З 1989 року бере участь у Міжнародних, Всеукраїнських та міських виставкових проектах. Має багато персональних виставок: «Весняні враження» - Галерея «Золоті ворота», «Калейдоскоп» - Український дім, «Барвистий спалах» - Галерея «Акварель», «Квітневі роздуми» - Національна наукова медична бібліотека України, «Весняні враження» - Російський центр науки та культури, тощо.

А. Колос працює у багатьох техніках, як то: живопис, графіка, гобелен. Виконаний за ескізом Асі Колос гобелен «Нагороді верба рясна» у 1989 р., був придбаний Міністерством культури України і згодом презентувався на багатьох виставках, як в Україні, так і за кордоном. Робота А. Колос «Осінні квіти» знаходиться у фонді Київського національного музею російського мистецтва, (нині Національний музей «Київська картинна галерея»).

Брала участь у важливих подіях країни останніх років.

Саме Ася Колос у 2014 році стала однією з перших майстринь, що підтримала новостворенний Музей плакату України при часописі "Музеї України", який у найдраматичніші дні Майдану визнав А.Колос лауреатом Конкурсу народного плакату протесту.

Також, Ася була в перших рядах творчого виставкового десанту до музеїв прифронтової Донеччини. В 2015 році у Художньому музеї м. Краматорська була організована її персональна виставка «Прогулянка Києвом» в рамках культурно-мистецької акції «Відчуй Україну», що проводилася за підтримки Донецької ОДА.

Велика кількість робіт А.Колос зберігається в галереях та приватних колекціях України, Європи та Америки.

Україна продовжує розвиватися і набувати нових талантів!

Координатор: завідувач відділу мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва Аліна Острова

Контакти: 8(044)257-8627; 0671379908