Дорога в міжсвіття. Графіка Марини Кузнєцової

опубліковано 1 бер. 2012 р., 07:14 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 22 січ. 2013 р., 07:21 ]
26 лютого в читальному залі ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва" відбулось відкриття виставки графічних робіт Марини Кузнєцової, молодої митчині зі Львова.

Марина народилась 1985 р. у Львові, романтичному місті дощів, шоколаду та запашної кави. Можливо, саме тому вона обрала шлях митця, присвятивши себе графіці та малюнку. Дівчина також займається поліграфією та дизайном. Закінчила Українську Академію Друкарства (кафедра графіки) та Поліграфічний коледж.

Графіка Марини КузнєцовоїЧому «Дорога в міжсвіття»? - поцікавилися гості її виставки, які навіть брали в неї інтерв’ю для молодіжного сайту рольових ігор живого дійства rolnews.in.ua. Марина відповіла, що кожен може побачити щось  воє у вигнутих лініях і символіці її творчості. Тобто, безліч світів «закорковано» у кожен малюнок, і для кожного там – свій.


Творчий шлях художниці розпочався у ранньому дитинстві, коли олівець та копіювання портретів привели дівчинку-підлітка до художньої майстерні. Там кулькова ручка змінилася на туш та перо, а лінії почали отримувати осмислені форми.

Побачити на власні очі графіку Марини Кузнєцової можна до 12 березня включно.