Олег Андрос. Світла й темна сторона Єви.

опубліковано 10 черв. 2019 р., 00:32 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 12 черв. 2019 р., 01:57 ]
Олег Андрос Oleg Andros запрошує на свою другу персональну фотовиставку «Світла й темна сторони Єви» в рамках проекту "Арт-кемп або творчий розвиток особистості".
Де: Державна бібліотека України для юнацтва, просп. Голосіївський, 122, ст. метро «Виставковий центр». http://www.4uth.gov.ua/
Коли: 7 червня – 31 липня, з 10 до 18:00, робочі дні – понеділок-п’ятниця.
Вхід вільний.
Для контактів: 0975027551 (Олег).

Ідея виставки - передати Людину в усіх її емоційних станах. Візуально простір виставки розділений на світлу й темну частини, що символізує палітру почуттів на знімках.
Єва - тому що представлені передусім жіночі портрети, подекуди доповнені образами Котів і Природи.

Про автора
Андрос Олег Євгенійович народився 8.12.1985 р. у м. Києві. За освітою політолог, викладач філософських дисциплін, науковий ступінь – кандидат політичних наук. Співзасновник громадської організації «Спілка вільних журналістів СВЖ "Природа над усе"» та проекту «Арт-Кіт» Котомістечко - Простір Любові. Член НМПУ - Незалежна медіа-профспілка України. Учасник АТО на сході України (2015 р., на посаді офіцера прес-служби бригади). Працює у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління.
Покликання – природоохорона, музика, письменницька діяльність. Автор та співавтор двох художніх книг («Територія Духу» – з Angelina Yar, «Тут побували люди») та однієї наукової монографії («Екологістські рухи в сучасному політичному процесі»). У 2011 створив музичний проект AndrosLand, виконує пісні та інструментальні твори, жанр яких – new age, dream trance, акустичний рок.
Фото захоплювався з дитинства, в роки аспірантури почав освоювати професійну фототехніку. Перша фотовиставка, у якій узяв участь – «Земля тривоги нашої» (2006) в Українському домі на природоохоронну тематику, друга – «Арт-Кіт» (2018 р.) у ДБУ для юнацтва; перша персональна виставка, під назвою «Котики і Люди», відбулася також у ДБУ для юнацтва у 2018р.

Подяка художникам і фотохудожникам Serega Rozov, Анатолію Ломовському, Ганні Рибальченко і Олені Менжул за натхнення й технічну підтримку; Максиму Артеменку за візаж і обробку частини фото; Ользі Мільковій за обробку одного з фото; пухнастим персонажам – Зоокотам і головним героїням – Тетяні Жушман, Ганні Нужній, Дар’ї Воронковій, Надії Кожар, Марині Новіковій, Тетяні Кабанець, Анастасії Салміній, Ірині Клименко, Ксенії Цивірко, Марії Полтораченко, Велеславі Легошиній, Есмі Мяусі, Ясі Михайловій, Ксенії Ліньовій, Наталі Бардіній.

Instagram instagram.com/snovydaphoto
Фотопроект «Сновида» на ФБ Сновида - фотопроект Олега Андроса
Літературна творчість Oleg Andros. Books
AndrosLand Gurt http://androsland.in.ua