Фотовиставка Миколи Сиротенка «Алюзії Натури»

опубліковано 26 лист. 2019 р., 01:03 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 26 лист. 2019 р., 01:12 ]
3 грудня 2019 р. о 15.00  в Державній бібліотеці України для юнацтва в рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості» відкривається виставка фототворів київського митця Миколи Сиротенка «Алюзії Натури».

«Ми створені «за образом і подобою», а це означає, що кожен з нас несе в собі формулу Творця… Це - нестерпно важка ноша, якщо Її розтоптати в собі, цю велику формулу… І вона ж таки стає могутніми та надійними крилами вашої душі, за умови, що ви розгледіли Її в собі як головну і служите Їй усім своїм буттям. І за таких умов ви житимете в повному здоров’ї доти, допоки будете цікавим Творцеві…» Микола СИРОТЕНКО


Режисер-постановник за освітою (закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого) і художник-фотограф за покликанням, автор представляє на розсуд глядачеві унікальну колекцію нерукотворних образів, що не має аналогів у світі.

Самобутній шлях в образотворчому та фотомистецтві, який Микола Сиротенко визначив як «Алюзії Натури», торує вже понад 50 років. За цей час митець розгледів і зафіксував сотні образів, що неймовірним чином виникають у різноманітних фактурах живої природи: на стовбурах дерев, каменях і хмарах, складках ландшафту чи паморозі на шибках.

Первозданність і довершеність оточуючого світу стає близькою і зрозумілою кожному завдяки глибині і мудрості бачення автора, польоту уяви та щирому захопленню природою в усій її багатогранності.

За плечима Миколи Сиротенка – кілька персональних виставок в Україні та за кордоном, що викликали великий інтерес з боку широкої громадськості та, на думку багатьох фахівців і шанувальників, заявили про народження нового явища у мистецькому світі.

Частина творчого доробку митця експонуватиметься на виставці в Бібліотеці до 27 грудня 2019 р. за адресою: м. Київ, проспект Голосіївський, 122.

Координатор: Аліна Острова, завідувачка мистецтв ДБУ для юнацтва; конт. тел.: +38(044)257-8627

https://ukurier.gov.ua/uk/articles/kartini-z-derev-yaki-znayut-pro-nas-use/

https://swrailway.gov.ua/rabslovo/?aid=2563