"Люди і книги": фотовиставка Олени Жеронкіної

опубліковано 2 жовт. 2019 р., 06:05 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 27 груд. 2019 р., 05:17 ]

У рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості»
відділ мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва презентує  фотовиставку Олени  Жеронкіної  «Люди і книги»

 Свій творчий шлях у захоплюючий і магічний світ фотографії Олена Жеронкіна розпочала ще студенткою. Зі своєю камерою ФЕД-5В вона відвідувала університетські заходи та подорожувала, знімаючи щасливі моменти життя, коли усмішка сяє на обличчі людей, коли серце співає й хочеться обійняти увесь всесвіт.

Поступово до фотохудожниці прийшло усвідомлення того, що звичайна фотографія може стати хронікою щастя людини і це давало поживний ґрунт для паростків творчих задумів, нестандартного бачення навколишнього світу і людей у ньому.

Перша персональна фотовиставка Олени «Музика емоцій» відбулася 17 травня 2018 року в читальному залі Київської публічної бібліотеки ім. М. В. Гоголя за підтримки Національної спілки фотохудожників України. На ній були виставлені світлини з концертів та інших  подій.

Нова виставка «Люди і книги», що представляє Державна бібліотека України для юнацтва, висвітлює цікаве і корисне захоплення, яке об’єднує фактично всіх жителів планети Земля – це читання книг. Автор насамперед показує вдумливих українських читачів, які різні за статтю, віком, соціальним статусом, але всі вони свідомі у своїх бажаннях іти вперед, саморозвиватися, самостверджуватися, пізнавати щось нове і не загубитися у величезному світі інформації, яку ми отримуємо щодня.

Навіть зовсім юних читачів зачаровує книга, які найчастіше обирають саме друковану книгу, яка стає найвірнішим другом продовж усього життя і ніколи не зрадить, а буде вчити, розвивати, підтримувати і надихати.

 Колега автора Катерина Богатирьова.

Експозиція буде відкрита у виставковій залі Бібліотеки з 23.09 по 12.10. 2019 року.

Презентація робіт та спілкування з автором відбудеться 29 вересня о12-й  годині за адресою: Голосіївський проспект, 122/1