Василь Легкий: Подорожній щоденник

опубліковано 28 січ. 2019 р., 00:02 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 28 січ. 2019 р., 00:13 ]

Запрошуємо Вас  з 5 лютого по 28 лютого 2019 року відвідати  виставку творів малярства та графіки  Василя Легкого «Подорожній щоденник» в рамках проекту «Арт-кемп або творчий розвиток особистості»!

 

 Легкий Василь Юрійович – художник-графік

    Народився 29 квітня 1981 року у м. Києві. Навчався у київській художній школі №9.

     У 1998 р. розпочав навчання на Видавничо-поліграфічному факультеті Київського політехнічного інституту.

    2006 року  отримав диплом і спеціальність художника – графіка. Працював дизайнером у будівельній фірмі, головним художнім редактором у видавничому домі «Києво-Могилянська академія».

     Багато мандрував, їздив у творчі відрядження до Італії,Чехії, Польщі та Німеччини, робив замальовки у Болгарії та країнах СНД.

  Нині він  майстер-викладач літографської майстерні Національної  Академії Образотворчого мистецтва і Архітектуриживе у смт. Борова (Мотовилівка) Київської області Фастівського р-ну,  виконує приватні замовлення: робить театральні маски, малює портрети, різьбить по дереву тощо.

     Митець працює у різноманітних жанрах художньої творчості: скульптура, олійний живопис, акварель, графіка (зокрема літографія).

    Роботи Василя Легкого були представлені на всеукраїнських та персональних виставках у Києві, Фастові, Чернігові та інших містах України.

    Його живопис сповнений сонячного світла, що мережить поміж зеленого листя, відбивається від блакитних озер, грає на банях церков; зберігає тонкі нюанси кольору, побачені і збережені художником в моменти творчого злету і натхнення.

    Сайт Василя Легкого; http://legkiy_vasiliy.arts.in.ua/gallery/

    Сторінка у Фейсбук; https://www.facebook.com/profile.php?id=100007726005972

    Відкриття виставки відбудеться 8 лютого о 17.00.

   Координатор: Аліна Острова, завідувачка відділу мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва;

Конт.тел.; 257-8627

 Ласкаво просимо до Виставкової зали Бібліотеки!

Comments