Сова Андрій

опубліковано 21 січ. 2019 р., 05:52 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 25 трав. 2020 р., 11:29 користувачем Людмила Гелбутовская ]

В жовтні 2017 року на фасаді будинку по вулиці Пушкінській, 23 в місті Київ, де жив майстер невеликих, але гострохарактерних ролей, гуморист, народний артист України Андрій Корнійович Сова, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки. 

«Дивлячись на це прекрасне зображення Андрія Корнійовича, ми згадуємо ту епоху, коли жоден концерт не проходив без його участі», – сказав відомий український гуморист Анатолій Паламаренко, відкриваючи меморіальну дошку свого учителя, якого Андрій Сова «благословив» разом із Тарапунькою і Штепселем виступати на естраді. 

«Коли на сцені панував Андрій Сова, люди кидали печене, варене, всі свої справи відкладали, щоб послухати його гуморески з «брехунця». Це була епоха справжнього мистецтва, коли не було на сцені безголосих і бездарних артистів. Сміх вічний. І такі люди, як Андрій Корнійович – справжній майстер сміху, вічно житимуть в наших серцях», – під аплодисменти присутніх проголосив відомий гуморист. 

Відео Документів Google


Comments