Вікторина «У світі мистецтва» та книжкова виставка «Миттєвості кохання»

опубліковано 17 лют. 2020 р., 05:13 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 17 лют. 2020 р., 05:34 ]

Вікторина «У світі мистецтва» та книжкова виставка «Миттєвості кохання» у рамках проекту Молодіжної вітальні «Живе спілкування»

Проект Державної бібліотеки України для юнацтва спрямований на задоволення духовних,  освітніх потреб та формування естетичного смаку молоді через ознайомлення з історико-культурною спадщиною, надбанням світової літератури та популяризації книги. У рамках проекту передбачено  організацію циклів пізнавальних, інформаційних та творчих годин, зустрічей з цікавими  особистостями. Заходи Молодіжної вітальні сприяють виявленню та розвиненню талантів та творчих здібностей юнацтва та молоді.

14 лютого 2020 року до Молодіжної вітальні « Живе спілкування»  відділу мистецтв завітали учні 10-Б класу Еколого-природничого ліцею № 116.

Старшокласникам була запропонована вікторина «У світі мистецтва», яка складалась з 18 запитань з

образотворчого мистецтва, архітектури, музики, кіномистецтва, хореографії та театрального мистецтва. Талановита молодь 10-Б класу приймали активну участь у вікторині та показали свою ерудованість та  обізнаність. Були визначені троє переможців, які  нагороджені призами

Співробітники відділу мистецтв ознайомили учнів з книжковою виставкою «Миттєвості кохання», на якій презентувались альбоми майстрів світового мистецтва таких, що відображають почуття любові та людських стосунків. Молодь ознайомилась з репродукціями всесвітньо відомих картин таких, як «Поцілунок» Густва Клімта, «Танок у Буживалі» П’єра Огюста Ренуара, «Прогулянка» Марка Шагала «Венера та Адоніс» Абрахама Янсенса, фото скульптури Огюста Родена «Вічна весна» та інші.

Юнаки та дівчата завітали також до Виставкової  зали та оглянули експозицію робіт учасників Художньої студії «Голосіївська палітра» та студентства факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України «Голосіївський бестіарій». Роботи, представлені на експозиції викликали жвавий інтерес та обговорення старшокласників, та надихнули на ідею створення виставок власних робіт.

На завершення зустрічі співробітники відділу розповіли про діяльність проекту «Artcamp або творчий розвиток особистості» та анонсували інші тематичні заходи  Молодіжної вітальні «Живе спілкування»» такі, як воркшоп з акторської майстерності, літературний квартирник та фестиваль юнацької книги. Також усіх бажаючих запросили відвідати персональну  виставку творів талановитої української художниці, вірменського походження «Вірменське серце з українською душею», яка буде експонуватись з 5 березня по 5 квітня 2020 року у виставковій залі відділу мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва.

Співробітники відділу мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва висловили подяку за співпрацю та підтримку ідеї заходу класному керівникові 10-Б класу Еколого-природничого ліцею №116  Гришку Юрію Юрійовичу. 

Comments